I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Hart Tęgoborze Sokół Stary Sącz LKS Świniarsko Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Gród Podegrodzie Helena Nowy Sącz Glinik Gorlice Poprad Rytro Poprad Muszyna Grybovia Grybów Wicher Mogilno
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-10-14-36-32-05-311-02-33-02-01-36-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-102-12-11-01-10-48-00-67-00-01-43-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz2-07-17-03-06-02-25-13-110-03-01-16-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko2-52-21-63-01-31-23-00-82-01-31-63-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-38-12-34-18-04-31-34-01-36-20-34-0
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-43-04-36-02-42-54-12-12-51-11-29-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-04-01-35-03-03-03-15-06-12-13-15-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-20-60-30-52-60-50-82-11-20-31-51-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice2-31-03-23-00-25-16-111-03-05-22-16-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-32-21-50-30-30-34-36-00-35-05-04-2
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-33-04-16-11-13-03-13-02-02-22-46-2
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-35-03-28-03-03-02-16-00-13-01-05-1
Skład Zespołu Wicher Mogilno2-30-30-101-11-13-02-6-0-63-01-30-3

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2019/2020 - Kolejka 8
Datum Sobota, 21 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 7 21
2 Sokół 6 15
3 AP Respect 6 15
4 Grybovia 5 13
5 Gród 6 13
6 Korzenna 6 10
7 Zyndram 5 10
8 Poprad M. 7 6
9 Skalnik 6 6
10 Kolejarz 6 6
11 Korona Beskidu 7 5
12 Helena 6 4
13 Podhalanin 7 4
14 Hart 5 3
15 Świniarsko 5 0