I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Hart Tęgoborze Sokół Stary Sącz LKS Świniarsko Skalnik Kamionka Wielka Kolejarz Stróże Gród Podegrodzie Helena Nowy Sącz Glinik Gorlice Poprad Rytro Poprad Muszyna Grybovia Grybów Wicher Mogilno
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-10-14-36-32-05-311-02-33-02-01-36-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-102-12-11-01-10-48-00-67-00-01-43-2
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz2-07-17-03-06-02-25-13-110-03-01-16-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko2-52-21-63-01-31-23-00-82-01-31-63-0
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka0-38-12-34-18-04-31-34-01-36-20-34-0
Skład Zespołu Kolejarz Stróże0-43-04-36-02-42-54-12-12-51-11-29-0
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-04-01-35-03-03-03-15-06-12-13-15-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-20-60-30-52-60-50-82-11-20-31-51-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice2-31-03-23-00-25-16-111-03-05-22-16-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-32-21-50-30-30-34-36-00-35-05-04-2
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-33-04-16-11-13-03-13-02-02-22-46-2
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-35-03-28-03-03-02-16-00-13-01-05-1
Skład Zespołu Wicher Mogilno2-30-30-101-11-13-02-6-0-63-01-30-3

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 12 36
2 Sokół 13 31
3 Korzenna 13 28
4 Grybovia 13 23
5 Gród 12 20
6 Zyndram 13 20
7 AP Respect 11 18
8 Kolejarz 12 13
9 Poprad M. 12 13
10 Korona Beskidu 12 12
11 Podhalanin 13 11
12 Skalnik 10 7
13 Hart 10 7
14 Helena 12 4