Klasa A Nowy Sącz 2018/2019
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Amator Paszyn Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne Budowlani Jazowsko Łosoś Łososina Dolna Zawisza Rożnów Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów LKS Ubiad Górka Szczereż Zyndram Łącko LKS Świniarsko LKS Mszalnica Biegoniczanka Nowy Sącz
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-10-23-24-02-06-02-24-01-14-23-11-22-25-16-1
Skład Zespołu Amator Paszyn0-31-40-27-00-42-21-10-01-13-01-11-13-00-00-4
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-04-02-03-03-14-05-07-04-15-21-11-13-02-06-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne0-43-10-24-21-24-22-02-01-32-22-41-03-06-12-4
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-45-12-23-41-50-91-40-52-52-20-31-42-31-56-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna2-14-21-12-03-03-05-16-15-35-13-06-13-16-06-0
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-00-10-04-15-10-22-21-17-18-03-23-15-02-43-1
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-21-21-71-15-10-12-22-13-14-20-01-34-23-07-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-53-01-41-14-40-51-22-40-24-13-14-30-22-00-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-21-03-03-13-24-23-02-28-21-40-00-13-14-25-0
Skład Zespołu LKS Ubiad2-30-50-50-44-32-23-31-42-22-42-20-41-03-64-0
Skład Zespołu Górka Szczereż1-02-11-32-14-40-02-12-32-40-00-01-11-22-20-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko3-08-02-14-12-01-02-11-22-01-03-00-13-03-34-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-23-01-40-03-52-41-21-01-10-42-03-11-01-02-2
Skład Zespołu LKS Mszalnica0-22-20-32-15-01-52-31-22-42-32-52-01-15-26-1
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-42-50-123-51-30-63-21-35-01-36-21-22-24-12-4

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 8
Datum Niedziela, 22 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Łosoś Łososina Dolna
Łosoś Łososina DolnaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 7 15
2 Dunajec 7 15
3 Kobylanka 7 15
4 Skalnik 7 13
5 Łosoś 7 12
6 Korzenna 7 11
7 Gród 7 11
8 Kolejarz 7 10
9 Orzeł 7 10
10 Zyndram 7 8
11 Grybovia 6 7
12 Zagórzany 7 7
13 Sokół 7 6
14 Uście 7 6
15 Zawisza 6 4
16 Łużna 7 3