Klasa A Nowy Sącz 2017/2018
 Siatka wyników

  Dunajec Nowy Sącz Amator Paszyn Górka Szczereż Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz LKS Świniarsko Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Victoria Witowice Dolne Zawisza Rożnów Zyndram Łącko Łosoś Łososina Dolna Budowlani Jazowsko LKS Ubiad ULKS Przydonica
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz2-45-01-31-62-23-21-21-20-30-72-41-23-00-25-2
Skład Zespołu Amator Paszyn1-12-12-22-32-26-10-60-41-21-43-31-81-11-14-1
Skład Zespołu Górka Szczereż2-20-32-21-32-15-20-00-20-80-00-00-14-22-22-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-12-02-01-02-10-20-21-13-02-26-10-21-21-34-2
Skład Zespołu Hart Tęgoborze3-21-11-04-10-33-23-50-31-33-00-22-05-23-34-1
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz4-12-12-00-42-54-30-12-21-22-41-50-61-14-21-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko3-31-22-01-10-12-13-60-22-11-12-21-33-04-12-0
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-74-12-02-01-03-12-01-25-02-25-03-03-14-16-1
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-00-03-02-11-17-33-30-45-32-32-20-53-02-25-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-32-23-13-34-12-01-20-52-11-63-34-41-22-23-2
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-30-23-12-12-05-12-10-22-21-15-12-15-21-17-1
Skład Zespołu Zyndram Łącko5-02-12-00-01-11-20-22-33-21-02-20-20-03-05-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna7-03-04-03-12-14-15-10-11-14-32-12-12-22-23-0
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-00-32-22-11-20-01-21-22-24-31-21-20-23-13-0
Skład Zespołu LKS Ubiad3-30-23-32-40-47-10-20-32-11-51-71-22-82-73-0
Skład Zespołu ULKS Przydonica2-63-33-12-50-58-13-32-40-72-21-62-43-53-40-10

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Uście 14:00
Niedziela - 20 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 13:00!



Mecz - Seniorzy V liga:                 Korzenna - Kolejarz 11:00
Niedziela - 03 Listopad 2019

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 20 Październik 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe LKS Uście Gorlickie
LKS Uście GorlickieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 11 25
2 Kobylanka 11 24
3 Hart 11 22
4 Łosoś 11 20
5 Dunajec 10 19
6 Orzeł 11 17
7 Uście 11 15
8 Gród 10 14
9 Korzenna 11 13
10 Sokół 11 13
11 Kolejarz 10 11
12 Zyndram 11 11
13 Zagórzany 11 11
14 Grybovia 10 10
15 Zawisza 10 8
16 Łużna 10 4