Klasa A Nowy Sącz 2017/2018
 Siatka wyników

  Dunajec Nowy Sącz Amator Paszyn Górka Szczereż Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz LKS Świniarsko Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Victoria Witowice Dolne Zawisza Rożnów Zyndram Łącko Łosoś Łososina Dolna Budowlani Jazowsko LKS Ubiad ULKS Przydonica
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz2-45-01-31-62-23-21-21-20-30-72-41-23-00-25-2
Skład Zespołu Amator Paszyn1-12-12-22-32-26-10-60-41-21-43-31-81-11-14-1
Skład Zespołu Górka Szczereż2-20-32-21-32-15-20-00-20-80-00-00-14-22-22-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-12-02-01-02-10-20-21-13-02-26-10-21-21-34-2
Skład Zespołu Hart Tęgoborze3-21-11-04-10-33-23-50-31-33-00-22-05-23-34-1
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz4-12-12-00-42-54-30-12-21-22-41-50-61-14-21-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko3-31-22-01-10-12-13-60-22-11-12-21-33-04-12-0
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-74-12-02-01-03-12-01-25-02-25-03-03-14-16-1
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-00-03-02-11-17-33-30-45-32-32-20-53-02-25-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-32-23-13-34-12-01-20-52-11-63-34-41-22-23-2
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-30-23-12-12-05-12-10-22-21-15-12-15-21-17-1
Skład Zespołu Zyndram Łącko5-02-12-00-01-11-20-22-33-21-02-20-20-03-05-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna7-03-04-03-12-14-15-10-11-14-32-12-12-22-23-0
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-00-32-22-11-20-01-21-22-24-31-21-20-23-13-0
Skład Zespołu LKS Ubiad3-30-23-32-40-47-10-20-32-11-51-71-22-82-73-0
Skład Zespołu ULKS Przydonica2-63-33-12-50-58-13-32-40-72-21-62-43-53-40-10

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:            Sokół Maszkienice - Korzenna ??:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: ??
Boisko: Maszkienice


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Sokół 11:00
Sobota - 03 Kwiecień 2021

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10