Klasa A Nowy Sącz 2017/2018
 Siatka wyników

  Dunajec Nowy Sącz Amator Paszyn Górka Szczereż Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz LKS Świniarsko Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Victoria Witowice Dolne Zawisza Rożnów Zyndram Łącko Łosoś Łososina Dolna Budowlani Jazowsko LKS Ubiad ULKS Przydonica
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz2-45-01-31-62-23-21-21-20-30-72-41-23-00-25-2
Skład Zespołu Amator Paszyn1-12-12-22-32-26-10-60-41-21-43-31-81-11-14-1
Skład Zespołu Górka Szczereż2-20-32-21-32-15-20-00-20-80-00-00-14-22-22-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-12-02-01-02-10-20-21-13-02-26-10-21-21-34-2
Skład Zespołu Hart Tęgoborze3-21-11-04-10-33-23-50-31-33-00-22-05-23-34-1
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz4-12-12-00-42-54-30-12-21-22-41-50-61-14-21-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko3-31-22-01-10-12-13-60-22-11-12-21-33-04-12-0
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 1-74-12-02-01-03-12-01-25-02-25-03-03-14-16-1
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-00-03-02-11-17-33-30-45-32-32-20-53-02-25-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-32-23-13-34-12-01-20-52-11-63-34-41-22-23-2
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-30-23-12-12-05-12-10-22-21-15-12-15-21-17-1
Skład Zespołu Zyndram Łącko5-02-12-00-01-11-20-22-33-21-02-20-20-03-05-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna7-03-04-03-12-14-15-10-11-14-32-12-12-22-23-0
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-00-32-22-11-20-01-21-22-24-31-21-20-23-13-0
Skład Zespołu LKS Ubiad3-30-23-32-40-47-10-20-32-11-51-71-22-82-73-0
Skład Zespołu ULKS Przydonica2-63-33-12-50-58-13-32-40-72-21-62-43-53-40-10

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:               Zagórzany - Korzenna 16:00
Sobota - 29 Luty 2020

WYJAZD: 14:30
Miejsca: Stróże


Sparing - Seniorzy:          Łosoś - Korzenna 11:00
Niedziela - 08 Marzec 2020

Wyjazd: 9:30!


Sparing - Seniorzy:           Ujanowice - Korzenna 11:00
Niedziela - 15 Marzec 2020

WYJAZD: 9:30
Miejsce: Ujanowice


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4