Liga Okręgowa 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa KS Zakopane Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów Zawada Nowy Sącz Victoria Witowice Dolne Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Stary Sącz  Poprad Rytro LKS Szaflary Przełęcz Tylicz LKS Kobylanka LKS Jodłownik Gorce Kamienica
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-11-12-11-11-28-10-04-32-13-21-54-00-14-10-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-32-30-30-12-13-33-22-61-31-01-12-40-42-14-0
Skład Zespołu KS Zakopane1-10-14-06-22-18-04-10-24-13-00-11-12-03-04-0
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra0-25-02-30-00-13-01-12-30-22-14-42-00-05-03-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-32-01-00-40-11-00-11-45-20-24-04-21-02-05-0
Skład Zespołu Jordan Jordanów1-13-23-22-40-13-04-13-31-21-01-12-13-12-02-1
Skład Zespołu Zawada Nowy Sącz2-01-20-10-51-00-00-31-21-00-22-11-11-31-12-4
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-22-41-21-00-22-29-11-20-34-23-12-22-23-23-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-17-03-12-12-11-05-06-24-12-23-22-13-11-14-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 3-23-24-22-31-11-03-00-21-03-24-00-02-45-12-1
Skład Zespołu Poprad Rytro3-12-10-21-01-30-24-02-02-11-03-42-11-21-14-0
Skład Zespołu LKS Szaflary2-13-21-32-33-21-28-24-13-12-23-53-13-37-11-1
Skład Zespołu Przełęcz Tylicz1-02-12-42-00-03-56-13-02-11-10-20-13-23-33-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka1-33-13-11-12-24-13-02-13-01-13-10-21-43-03-0
Skład Zespołu LKS Jodłownik1-41-31-20-40-10-41-12-03-13-30-31-31-11-33-0
Skład Zespołu Gorce Kamienica0-70-31-43-11-21-33-21-21-42-50-61-10-11-10-1

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:            Sokół Maszkienice - Korzenna ??:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: ??
Boisko: Maszkienice


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Sokół 11:00
Sobota - 03 Kwiecień 2021

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10