Liga Okręgowa 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa KS Zakopane Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów Zawada Nowy Sącz Victoria Witowice Dolne Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Stary Sącz  Poprad Rytro LKS Szaflary Przełęcz Tylicz LKS Kobylanka LKS Jodłownik Gorce Kamienica
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-11-12-11-11-28-10-04-32-13-21-54-00-14-10-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-32-30-30-12-13-33-22-61-31-01-12-40-42-14-0
Skład Zespołu KS Zakopane1-10-14-06-22-18-04-10-24-13-00-11-12-03-04-0
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra0-25-02-30-00-13-01-12-30-22-14-42-00-05-03-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-32-01-00-40-11-00-11-45-20-24-04-21-02-05-0
Skład Zespołu Jordan Jordanów1-13-23-22-40-13-04-13-31-21-01-12-13-12-02-1
Skład Zespołu Zawada Nowy Sącz2-01-20-10-51-00-00-31-21-00-22-11-11-31-12-4
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-22-41-21-00-22-29-11-20-34-23-12-22-23-23-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-17-03-12-12-11-05-06-24-12-23-22-13-11-14-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 3-23-24-22-31-11-03-00-21-03-24-00-02-45-12-1
Skład Zespołu Poprad Rytro3-12-10-21-01-30-24-02-02-11-03-42-11-21-14-0
Skład Zespołu LKS Szaflary2-13-21-32-33-21-28-24-13-12-23-53-13-37-11-1
Skład Zespołu Przełęcz Tylicz1-02-12-42-00-03-56-13-02-11-10-20-13-23-33-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka1-33-13-11-12-24-13-02-13-01-13-10-21-43-03-0
Skład Zespołu LKS Jodłownik1-41-31-20-40-10-41-12-03-13-30-31-31-11-33-0
Skład Zespołu Gorce Kamienica0-70-31-43-11-21-33-21-21-42-50-61-10-11-10-1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 8
Datum Niedziela, 22 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Łosoś Łososina Dolna
Łosoś Łososina DolnaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 7 15
2 Dunajec 7 15
3 Kobylanka 7 15
4 Skalnik 7 13
5 Łosoś 7 12
6 Korzenna 7 11
7 Gród 7 11
8 Kolejarz 7 10
9 Orzeł 7 10
10 Zyndram 7 8
11 Grybovia 6 7
12 Zagórzany 7 7
13 Sokół 7 6
14 Uście 7 6
15 Zawisza 6 4
16 Łużna 7 3