I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sandecja II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Poprad Muszyna
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-12-02-00-02-77-33-12-11-13-0
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-30-21-11-71-18-30-40-50-41-0
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz2-21-13-10-40-215-00-71-12-11-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-70-11-12-22-31-30-21-21-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie4-47-12-15-11-59-10-21-02-12-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-18-02-00-11-08-01-52-03-22-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-43-02-22-23-30-100-63-83-30-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-13-012-15-09-03-011-00-08-011-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów3-12-02-13-05-01-37-11-80-13-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-12-10-02-01-01-31-40-134-43-0
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-34-21-40-21-21-28-00-43-26-0

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Beskidzka 11 30
2 Respect 11 30
3 Korzenna 11 22
4 Sandecja III 11 20
5 Grybovia 11 17
6 Hart 11 15
7 Gród 11 14
8 Poprad M. 11 14
9 Biegoniczanka 11 13
10 Poprad R. 11 12
11 Przydonica 11 3
12 Kolejarz 11 0