I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sandecja II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Poprad Muszyna
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-12-02-00-02-77-33-12-11-13-0
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-30-21-11-71-18-30-40-50-41-0
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz2-21-13-10-40-215-00-71-12-11-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-70-11-12-22-31-30-21-21-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie4-47-12-15-11-59-10-21-02-12-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-18-02-00-11-08-01-52-03-22-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-43-02-22-23-30-100-63-83-30-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-13-012-15-09-03-011-00-08-011-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów3-12-02-13-05-01-37-11-80-13-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-12-10-02-01-01-31-40-134-43-0
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-34-21-40-21-21-28-00-43-26-0

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 16:30
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1