I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sandecja II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Poprad Muszyna
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-12-02-00-02-77-33-12-11-13-0
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-30-21-11-71-18-30-40-50-41-0
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz2-21-13-10-40-215-00-71-12-11-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-70-11-12-22-31-30-21-21-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie4-47-12-15-11-59-10-21-02-12-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-18-02-00-11-08-01-52-03-22-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-43-02-22-23-30-100-63-83-30-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-13-012-15-09-03-011-00-08-011-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów3-12-02-13-05-01-37-11-80-13-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-12-10-02-01-01-31-40-134-43-0
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-34-21-40-21-21-28-00-43-26-0

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ - Kolejka 11
Datum Sobota, 20 Październik 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Beskidzka 9 27
2 Respect 10 27
3 Korzenna 10 21
4 Gród 9 14
5 Grybovia 10 14
6 Sandecja III 8 13
7 Biegoniczanka 10 12
8 Hart 8 11
9 Poprad R. 8 9
10 Poprad M. 8 9
11 Przydonica 10 3
12 Kolejarz 10 0