I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Biegoniczanka Nowy Sącz Sandecja II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów Hart Tęgoborze Poprad Muszyna
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-12-02-00-02-77-33-12-11-13-0
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz1-30-21-11-71-18-30-40-50-41-0
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz2-21-13-10-40-215-00-71-12-11-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-70-11-12-22-31-30-21-21-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie4-47-12-15-11-59-10-21-02-12-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-18-02-00-11-08-01-52-03-22-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-43-02-22-23-30-100-63-83-30-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-13-012-15-09-03-011-00-08-011-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów3-12-02-13-05-01-37-11-80-13-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-12-10-02-01-01-31-40-134-43-0
Skład Zespołu Poprad Muszyna0-34-21-40-21-21-28-00-43-26-0

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Runda jesienna 2017 dobiegła końca!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 10 24
2 Korzenna 10 22
3 Dunajec 10 21
4 Sandecja II 10 20
5 Hart 10 14
6 Gród 10 13
7 Grybovia 10 13
8 Kolejarz 10 13
9 Poprad R. 10 9
10 Poprad M. 10 6
11 Biegoniczanka 10 6