I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
 Siatka wyników

  Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz Dunajec II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Biegoniczanka Nowy Sącz Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Sokół Stary Sącz ULKS Korzenna
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-25-29-02-37-06-22-21-05-10-31-3
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz4-01-28-11-13-07-03-09-06-1
6-0
1-05-0
Skład Zespołu Dunajec II Nowy Sącz2-10-116-11-47-01-03-13-06-20-0
1-3
1-4
Skład Zespołu Poprad Rytro1-50-112-31-61-60-13-05-42-31-80-11
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-00-13-010-112-06-13-07-14-13-12-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-90-31-62-40-60-71-51-30-50-60-11
Skład Zespołu Barciczanka Barcice2-21-50-55-31-76-01-60-20-30-60-11
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-11-51-07-12-23-13-13-01-00-23-4
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-90-30-54-10-50-21-01-31-40-71-10
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-22-07-02-36-01-10-34-10-42-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-00-33-01-06-011-04-26-06-03-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna6-04-33-214-06-13-015-03-217-010-11-1

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4