I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
 Siatka wyników

  Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz Dunajec II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Biegoniczanka Nowy Sącz Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Sokół Stary Sącz ULKS Korzenna
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-25-29-02-37-06-22-21-05-10-31-3
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz4-01-28-11-13-07-03-09-06-1
6-0
1-05-0
Skład Zespołu Dunajec II Nowy Sącz2-10-116-11-47-01-03-13-06-20-0
1-3
1-4
Skład Zespołu Poprad Rytro1-50-112-31-61-60-13-05-42-31-80-11
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-00-13-010-112-06-13-07-14-13-12-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-90-31-62-40-60-71-51-30-50-60-11
Skład Zespołu Barciczanka Barcice2-21-50-55-31-76-01-60-20-30-60-11
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-11-51-07-12-23-13-13-01-00-23-4
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-90-30-54-10-50-21-01-31-40-71-10
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-22-07-02-36-01-10-34-10-42-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-00-33-01-06-011-04-26-06-03-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna6-04-33-214-06-13-015-03-217-010-11-1

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze II Liga:       Biecz - Korzenna 17:00
Środa - 23 Wrzesień 2020

Wyjazd: 15:15!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Mineralni 13:30
Sobota - 26 Wrzesień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 12:30!


Mecz - Trampkarze II Liga:          Korzenna - Uście Gorlickie 11:00
Sobota - 03 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Mecz - Trampkarze II Liga:       Bobowa - Korzenna 10:00
Sobota - 10 Październik 2020

Wyjazd: 8:45!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 4
Datum Środa, 23 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 16:30
Podhalanin Biecz
Podhalanin BieczTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 7 19
2 Dunajec 7 18
3 Korzenna 7 11
4 Poprad M. 6 10
5 Glinik 7 9
6 Beskidzka 6 7
7 Sokół 6 6
8 Biegoniczanka 6 1
9 Mineralni 4 0

Tabela TR II

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 3 9
2 Staszkówka 3 6
3 Moszczanka 2 3
4 Biecz 1 3
5 Wójtowa 2 3
6 Ropa 2 3
7 Uście 0 0
8 Ogień 1 0
9 Bobowa 2 0
10 Łużna 2 0