I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
 Siatka wyników

  Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz Dunajec Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Biegoniczanka Nowy Sącz Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Sokół Stary Sącz ULKS Korzenna
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-25-29-02-37-06-22-21-05-10-31-3
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz4-01-28-11-13-07-03-09-06-1
6-0
1-05-0
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz2-10-116-11-47-01-03-13-06-20-0
1-3
1-4
Skład Zespołu Poprad Rytro1-50-112-31-61-60-13-05-42-31-80-11
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-00-13-010-112-06-13-07-14-13-12-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-90-31-62-40-60-71-51-30-50-60-11
Skład Zespołu Barciczanka Barcice2-21-50-55-31-76-01-60-20-30-60-11
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-11-51-07-12-23-13-13-01-00-23-4
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-90-30-54-10-50-21-01-31-40-71-10
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-22-07-02-36-01-10-34-10-42-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-00-33-01-06-011-04-26-06-03-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna6-04-33-214-06-13-015-03-217-010-11-1

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 16:30
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1