I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
 Siatka wyników

  Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz Dunajec Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Biegoniczanka Nowy Sącz Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Sokół Stary Sącz ULKS Korzenna
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-25-29-02-37-06-22-21-05-10-31-3
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz4-01-28-11-13-07-03-09-06-1
6-0
1-05-0
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz2-10-116-11-47-01-03-13-06-20-0
1-3
1-4
Skład Zespołu Poprad Rytro1-50-112-31-61-60-13-05-42-31-80-11
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-00-13-010-112-06-13-07-14-13-12-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-90-31-62-40-60-71-51-30-50-60-11
Skład Zespołu Barciczanka Barcice2-21-50-55-31-76-01-60-20-30-60-11
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-11-51-07-12-23-13-13-01-00-23-4
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-90-30-54-10-50-21-01-31-40-71-10
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-22-07-02-36-01-10-34-10-42-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-00-33-01-06-011-04-26-06-03-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna6-04-33-214-06-13-015-03-217-010-11-1

Plan Trampkarzy



Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 17:30
Poniedziałek - 03 Wrzesień 2018

Zbiórka przedmeczowa: 16:30!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Hart 17:00
Wtorek - 11 Wrzesień 2018

Zbiórka przedmeczowa: 16:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ - Kolejka 1
Datum Sobota, 25 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Nastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Respect 0 0
1 Beskidzka 0 0
1 Biegoniczanka 0 0
1 Grybovia 0 0
1 Gród 0 0
1 Hart 0 0
1 Kolejarz 0 0
1 Poprad M. 0 0
1 Poprad R. 0 0
1 Sandecja III 0 0
1 Korzenna 0 0
1 Przydonica 0 0