I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
 Siatka wyników

  Glinik Gorlice Sandecja II Nowy Sącz Dunajec II Nowy Sącz Poprad Rytro Gród Podegrodzie Biegoniczanka Nowy Sącz Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Sokół Stary Sącz ULKS Korzenna
Skład Zespołu Glinik Gorlice1-25-29-02-37-06-22-21-05-10-31-3
Skład Zespołu Sandecja II Nowy Sącz4-01-28-11-13-07-03-09-06-1
6-0
1-05-0
Skład Zespołu Dunajec II Nowy Sącz2-10-116-11-47-01-03-13-06-20-0
1-3
1-4
Skład Zespołu Poprad Rytro1-50-112-31-61-60-13-05-42-31-80-11
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-00-13-010-112-06-13-07-14-13-12-2
Skład Zespołu Biegoniczanka Nowy Sącz0-90-31-62-40-60-71-51-30-50-60-11
Skład Zespołu Barciczanka Barcice2-21-50-55-31-76-01-60-20-30-60-11
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-11-51-07-12-23-13-13-01-00-23-4
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz0-90-30-54-10-50-21-01-31-40-71-10
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-22-07-02-36-01-10-34-10-42-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz1-00-33-01-06-011-04-26-06-03-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna6-04-33-214-06-13-015-03-217-010-11-1

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Dunajec 13:00
Sobota - 28 Wrzesień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Beskidzka 16:00
Wtorek - 08 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 15:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korona - Korzenna 14:00
Sobota - 12 Październik 2019

Wyjazd: 12:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ - Kolejka 7
Datum Sobota, 21 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 12:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 4 12
2 Korzenna 4 12
3 Korona 5 9
4 Biegoniczanka 6 9
5 Beskidzka 4 7
6 Hart 4 5
7 Gród 5 4
8 Sokół 5 4
9 Poprad M. 4 3
10 Dunajec 5 1