Liga Okręgowa 2015/2016
 Siatka wyników

  AKS Ujanowice Gród Podegrodzie Helena Nowy Sącz Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Limanovia Limanowa LKS Kobylanka Ogniwo Piwniczna Zdrój Turbacz Mszana Dolna ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Orkan Raba Wyżna Orkan Szczyrzyc Płomień Limanowa Sokół Słopnice Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu AKS Ujanowice0-20-13-03-01-01-03-05-04-02-11-22-10-01-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-13-11-44-10-24-13-32-00-00-24-21-01-31-04-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-21-11-10-21-11-07-11-11-01-33-50-12-04-02-0
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-32-01-22-30-13-02-12-21-01-30-20-32-20-31-0
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica4-01-21-21-00-32-24-43-02-11-15-42-32-11-22-1
Skład Zespołu Limanovia Limanowa5-02-03-03-04-02-15-02-14-03-05-03-02-00-03-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-21-20-43-01-00-43-13-01-12-03-20-22-20-25-3
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-21-12-41-01-03-55-12-26-20-11-41-30-11-36-1
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-32-30-40-11-22-52-10-30-40-53-30-50-20-10-4
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-31-12-21-22-20-23-01-02-10-01-02-21-31-41-2
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna3-32-02-21-24-31-33-00-43-11-12-41-23-11-11-2
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna3-20-00-32-00-00-54-14-32-11-26-23-14-12-37-3
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc2-14-21-01-04-21-05-04-03-14-02-02-32-12-32-1
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-11-06-12-10-21-23-11-55-43-24-40-20-52-31-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice7-03-13-12-11-12-24-33-03-02-02-12-20-32-23-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-00-41-04-11-01-34-14-11-23-21-62-03-03-00-6

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 21 Październik 2018r. Beginn Godzina: 11:00
LKS Mszalnica
LKS MszalnicaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 9 27
2 Korzenna 10 22
3 Grybovia 11 22
4 Hart 10 19
5 Victoria 11 18
6 Zyndram 11 16
7 Zawisza 11 15
8 Budowlani 11 13
9 Helena 11 13
10 Dunajec 10 12
11 Mszalnica 11 11
12 Biegonice 11 11
13 Świniarsko 11 10
14 Ubiad 10 9
15 Amator 8 7
16 Górka 10 6