Liga Okręgowa 2015/2016
 Siatka wyników

  AKS Ujanowice Gród Podegrodzie Helena Nowy Sącz Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Limanovia Limanowa LKS Kobylanka Ogniwo Piwniczna Zdrój Turbacz Mszana Dolna ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Orkan Raba Wyżna Orkan Szczyrzyc Płomień Limanowa Sokół Słopnice Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu AKS Ujanowice0-20-13-03-01-01-03-05-04-02-11-22-10-01-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-13-11-44-10-24-13-32-00-00-24-21-01-31-04-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-21-11-10-21-11-07-11-11-01-33-50-12-04-02-0
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-32-01-22-30-13-02-12-21-01-30-20-32-20-31-0
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica4-01-21-21-00-32-24-43-02-11-15-42-32-11-22-1
Skład Zespołu Limanovia Limanowa5-02-03-03-04-02-15-02-14-03-05-03-02-00-03-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-21-20-43-01-00-43-13-01-12-03-20-22-20-25-3
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-21-12-41-01-03-55-12-26-20-11-41-30-11-36-1
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-32-30-40-11-22-52-10-30-40-53-30-50-20-10-4
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-31-12-21-22-20-23-01-02-10-01-02-21-31-41-2
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna3-32-02-21-24-31-33-00-43-11-12-41-23-11-11-2
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna3-20-00-32-00-00-54-14-32-11-26-23-14-12-37-3
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc2-14-21-01-04-21-05-04-03-14-02-02-32-12-32-1
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-11-06-12-10-21-23-11-55-43-24-40-20-52-31-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice7-03-13-12-11-12-24-33-03-02-02-12-20-32-23-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-00-41-04-11-01-34-14-11-23-21-62-03-03-00-6

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 19
Datum Niedziela, 28 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 19 51
2 Hart 18 43
3 Korzenna 18 42
4 Grybovia 19 31
5 Zyndram 19 29
6 Dunajec 18 28
7 Świniarsko 18 25
8 Victoria 18 24
9 Biegonice 18 21
10 Zawisza 18 20
11 Helena 19 19
12 Mszalnica 18 18
13 Górka 18 17
14 Amator 18 16
15 Budowlani 18 13
16 Ubiad 18 13