Liga Okręgowa 2015/2016
 Siatka wyników

  AKS Ujanowice Gród Podegrodzie Helena Nowy Sącz Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Limanovia Limanowa LKS Kobylanka Ogniwo Piwniczna Zdrój Turbacz Mszana Dolna ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Orkan Raba Wyżna Orkan Szczyrzyc Płomień Limanowa Sokół Słopnice Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu AKS Ujanowice0-20-13-03-01-01-03-05-04-02-11-22-10-01-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-13-11-44-10-24-13-32-00-00-24-21-01-31-04-3
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-21-11-10-21-11-07-11-11-01-33-50-12-04-02-0
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-32-01-22-30-13-02-12-21-01-30-20-32-20-31-0
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica4-01-21-21-00-32-24-43-02-11-15-42-32-11-22-1
Skład Zespołu Limanovia Limanowa5-02-03-03-04-02-15-02-14-03-05-03-02-00-03-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-21-20-43-01-00-43-13-01-12-03-20-22-20-25-3
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-21-12-41-01-03-55-12-26-20-11-41-30-11-36-1
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-32-30-40-11-22-52-10-30-40-53-30-50-20-10-4
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-31-12-21-22-20-23-01-02-10-01-02-21-31-41-2
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna3-32-02-21-24-31-33-00-43-11-12-41-23-11-11-2
Skład Zespołu Orkan Raba Wyżna3-20-00-32-00-00-54-14-32-11-26-23-14-12-37-3
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc2-14-21-01-04-21-05-04-03-14-02-02-32-12-32-1
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-11-06-12-10-21-23-11-55-43-24-40-20-52-31-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice7-03-13-12-11-12-24-33-03-02-02-12-20-32-23-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-00-41-04-11-01-34-14-11-23-21-62-03-03-00-6

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:               Zagórzany - Korzenna 16:00
Sobota - 29 Luty 2020

WYJAZD: 14:30
Miejsca: Stróże


Sparing - Seniorzy:          Łosoś - Korzenna 11:00
Niedziela - 08 Marzec 2020

Wyjazd: 9:30!


Sparing - Seniorzy:           Ujanowice - Korzenna 11:00
Niedziela - 15 Marzec 2020

WYJAZD: 9:30
Miejsce: Ujanowice


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4