Liga Okręgowa 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Gród Podegrodzie KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice Hart Tęgoborze LKS Szaflary Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Dunajec Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-10-20-11-43-21-45-11-03-01-10-23-11-00-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa1-20-11-50-31-50-21-00-21-03-01-60-00-03-62-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie5-02-10-15-13-20-01-13-21-15-12-12-20-15-3
Skład Zespołu KS Tymbark1-15-23-01-24-00-24-21-25-12-13-02-10-02-11-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-22-12-00-20-00-11-40-10-12-00-62-11-13-03-1
Skład Zespołu Sokół Słopnice4-10-38-00-42-12-12-10-32-11-11-41-73-11-11-3
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-32-04-20-10-11-01-21-20-42-01-20-12-31-40-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-12-25-03-27-22-18-12-04-34-13-02-42-14-01-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna0-12-22-20-42-15-10-03-11-45-02-21-22-12-31-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-02-02-11-13-02-12-32-11-04-13-22-21-04-25-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz4-15-30-10-75-30-20-32-51-12-82-31-11-02-30-2
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-13-03-2
2-1
4-23-12-41-33-53-01-03-01-02-27-37-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-11-02-01-16-04-03-01-11-01-27-11-03-12-44-2
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-07-15-11-24-02-02-11-21-02-24-11-40-32-23-3
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica1-03-02-11-41-00-34-13-23-21-11-02-82-21-30-3
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-24-01-10-21-00-34-01-20-01-37-01-01-01-14-0

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 23 58
2 Hart 23 56
3 Korzenna 23 52
4 Grybovia 23 39
5 Dunajec 23 38
6 Zyndram 22 38
7 Zawisza 23 28
8 Victoria 22 28
9 Świniarsko 23 26
10 Helena 23 25
11 Mszalnica 22 25
12 Górka 23 24
13 Amator 22 22
14 Biegonice 23 21
15 Budowlani 22 16
16 Ubiad 22 16