Liga Okręgowa 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Gród Podegrodzie KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice Hart Tęgoborze LKS Szaflary Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Dunajec Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-10-20-11-43-21-45-11-03-01-10-23-11-00-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa1-20-11-50-31-50-21-00-21-03-01-60-00-03-62-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie5-02-10-15-13-20-01-13-21-15-12-12-20-15-3
Skład Zespołu KS Tymbark1-15-23-01-24-00-24-21-25-12-13-02-10-02-11-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-22-12-00-20-00-11-40-10-12-00-62-11-13-03-1
Skład Zespołu Sokół Słopnice4-10-38-00-42-12-12-10-32-11-11-41-73-11-11-3
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-32-04-20-10-11-01-21-20-42-01-20-12-31-40-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-12-25-03-27-22-18-12-04-34-13-02-42-14-01-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna0-12-22-20-42-15-10-03-11-45-02-21-22-12-31-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-02-02-11-13-02-12-32-11-04-13-22-21-04-25-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz4-15-30-10-75-30-20-32-51-12-82-31-11-02-30-2
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-13-03-2
2-1
4-23-12-41-33-53-01-03-01-02-27-37-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-11-02-01-16-04-03-01-11-01-27-11-03-12-44-2
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-07-15-11-24-02-02-11-21-02-24-11-40-32-23-3
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica1-03-02-11-41-00-34-13-23-21-11-02-82-21-30-3
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-24-01-10-21-00-34-01-20-01-37-01-01-01-14-0

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 13 36
2 Korzenna 14 34
3 Hart 14 31
4 Grybovia 15 26
5 Zyndram 15 22
6 Victoria 15 21
7 Biegonice 15 20
8 Świniarsko 15 19
9 Dunajec 13 18
10 Zawisza 15 18
11 Mszalnica 15 17
12 Helena 14 16
13 Górka 14 13
14 Budowlani 15 13
15 Ubiad 14 12
16 Amator 12 7