Liga Okręgowa 2014/2015
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Gród Podegrodzie KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój Sokół Słopnice Hart Tęgoborze LKS Szaflary Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa Dunajec Nowy Sącz Turbacz Mszana Dolna Orkan Szczyrzyc Huragan Waksmund Jarmuta Szczawnica Płomień Limanowa
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-22-10-20-11-43-21-45-11-03-01-10-23-11-00-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa1-20-11-50-31-50-21-00-21-03-01-60-00-03-62-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie5-02-10-15-13-20-01-13-21-15-12-12-20-15-3
Skład Zespołu KS Tymbark1-15-23-01-24-00-24-21-25-12-13-02-10-02-11-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój2-22-12-00-20-00-11-40-10-12-00-62-11-13-03-1
Skład Zespołu Sokół Słopnice4-10-38-00-42-12-12-10-32-11-11-41-73-11-11-3
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-32-04-20-10-11-01-21-20-42-01-20-12-31-40-2
Skład Zespołu LKS Szaflary4-12-25-03-27-22-18-12-04-34-13-02-42-14-01-1
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna0-12-22-20-42-15-10-03-11-45-02-21-22-12-31-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa3-02-02-11-13-02-12-32-11-04-13-22-21-04-25-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz4-15-30-10-75-30-20-32-51-12-82-31-11-02-30-2
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna1-13-03-2
2-1
4-23-12-41-33-53-01-03-01-02-27-37-2
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc4-11-02-01-16-04-03-01-11-01-27-11-03-12-44-2
Skład Zespołu Huragan Waksmund2-07-15-11-24-02-02-11-21-02-24-11-40-32-23-3
Skład Zespołu Jarmuta Szczawnica1-03-02-11-41-00-34-13-23-21-11-02-82-21-30-3
Skład Zespołu Płomień Limanowa4-24-01-10-21-00-34-01-20-01-37-01-01-01-14-0

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 30 74
2 Łosoś 30 72
3 Korzenna 30 64
4 Zyndram 30 57
5 Grybovia 30 56
6 Dunajec 30 49
7 Zawisza 30 43
8 Victoria 30 40
9 Górka 30 36
10 Mszalnica 30 32
11 Świniarsko 30 31
12 Helena 30 31
13 Amator 30 29
14 Ubiad 30 22
15 Biegonice 30 22
16 Budowlani 30 16