II liga - Nowy Sącz - Trampkarze starsi 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Zyndram Łącko Orzeł Wojnarowa Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Piątkovia/Łęg Zawisza Rożnów Dąbrovia Wielogłowy Poprad Rytro
Skład Zespołu ULKS Korzenna10-02-15-01-118-01-02-18-25-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój0-8-3-21-13-41-20-31-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-28-23-01-35-22-14-43-21-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-53-03-00-1514-11-61-32-21-3
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-2--1-119-24-00-35-03-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-132-211-91-81-123-60-72-10-11
Skład Zespołu Piątkovia/Łęg0-72-03-01-01-33-10-42-23-5
Skład Zespołu Zawisza Rożnów1-22-04-01-02-36-11-016-02-2
Skład Zespołu Dąbrovia Wielogłowy1-61-53-22-10-114-06-10-31-3
Skład Zespołu Poprad Rytro2-31-03-23-01-210-24-54-04-1

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ - Kolejka 11
Datum Sobota, 20 Październik 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Beskidzka 9 27
2 Respect 10 27
3 Korzenna 10 21
4 Gród 9 14
5 Grybovia 10 14
6 Sandecja III 8 13
7 Biegoniczanka 10 12
8 Hart 8 11
9 Poprad R. 8 9
10 Poprad M. 8 9
11 Przydonica 10 3
12 Kolejarz 10 0