Liga Okręgowa 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Sokół Słopnice Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Orkan Szczyrzyc Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów LKS Wójtowa Huragan Waksmund
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-01-32-24-22-12-13-34-20-10-30-61-12-07-1
4-2
4-11-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-01-22-21-22-03-35-02-00-41-11-11-36-04-19-01-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-11-01-15-22-22-11-12-15-02-20-42-23-25-06-00-1
Skład Zespołu Poprad Rytro2-02-11-13-32-20-05-13-13-04-10-33-06-29-14-22-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice6-12-24-21-41-04-47-11-24-17-12-22-12-34-03-00-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-02-11-10-04-10-02-12-04-12-01-52-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne4-31-12-23-23-12-10-40-30-10-21-40-32-50-01-31-2
Skład Zespołu LKS Szaflary3-02-11-11-44-22-10-24-23-21-63-12-22-25-03-03-2
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-13-32-32-32-12-01-11-02-20-51-20-12-03-10-00-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-30-21-14-12-21-04-22-11-13-11-54-16-15-04-01-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa0-12-10-12-24-32-11-16-22-10-12-10-14-1
6-0
0-05-13-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ5-04-05-06-15-24-02-12-03-02-10-03-04-16-05-03-1
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc7-10-11-01-32-13-04-24-12-30-11-11-27-16-010-01-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-13-11-01-01-30-20-23-11-45-11-82-54-25-01-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-20-22-50-30-20-41-11-11-30-60-90-32-52-60-4
Skład Zespołu LKS Wójtowa4-42-23-12-61-62-21-31-31-31-12-02-61-11-13-23-1
Skład Zespołu Huragan Waksmund1-43-22-01-23-21-01-01-01-02-11-20-10-03-110-010-0

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Sokół 30 80
2 Łosoś 30 70
3 Zawisza 30 59
4 Korzenna 30 52
5 Hart 30 52
6 Zyndram 30 48
7 Grybovia 30 43
8 Victoria 30 40
9 Świniarsko 30 39
10 Amator 30 37
11 Budowlani 30 34
12 Helena 30 29
13 Dunajec 30 29
14 Ubiad 30 27
15 Górka 30 20
16 Przydonica 30 9