Liga Okręgowa 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Sokół Słopnice Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Orkan Szczyrzyc Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów LKS Wójtowa Huragan Waksmund
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-01-32-24-22-12-13-34-20-10-30-61-12-07-1
4-2
4-11-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-01-22-21-22-03-35-02-00-41-11-11-36-04-19-01-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-11-01-15-22-22-11-12-15-02-20-42-23-25-06-00-1
Skład Zespołu Poprad Rytro2-02-11-13-32-20-05-13-13-04-10-33-06-29-14-22-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice6-12-24-21-41-04-47-11-24-17-12-22-12-34-03-00-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-02-11-10-04-10-02-12-04-12-01-52-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne4-31-12-23-23-12-10-40-30-10-21-40-32-50-01-31-2
Skład Zespołu LKS Szaflary3-02-11-11-44-22-10-24-23-21-63-12-22-25-03-03-2
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-13-32-32-32-12-01-11-02-20-51-20-12-03-10-00-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-30-21-14-12-21-04-22-11-13-11-54-16-15-04-01-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa0-12-10-12-24-32-11-16-22-10-12-10-14-1
6-0
0-05-13-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ5-04-05-06-15-24-02-12-03-02-10-03-04-16-05-03-1
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc7-10-11-01-32-13-04-24-12-30-11-11-27-16-010-01-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-13-11-01-01-30-20-23-11-45-11-82-54-25-01-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-20-22-50-30-20-41-11-11-30-60-90-32-52-60-4
Skład Zespołu LKS Wójtowa4-42-23-12-61-62-21-31-31-31-12-02-61-11-13-23-1
Skład Zespołu Huragan Waksmund1-43-22-01-23-21-01-01-01-02-11-20-10-03-110-010-0

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy V liga:               Korzenna - Zawisza 12:00
Sobota - 11 Kwiecień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!



Mecz - Seniorzy V liga:           Korzenna - Zyndram 11:00
Niedziela - 26 Kwiecień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4