Liga Okręgowa 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Sokół Słopnice Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Orkan Szczyrzyc Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów LKS Wójtowa Huragan Waksmund
Skład Zespołu ULKS Korzenna1-01-32-24-22-12-13-34-20-10-30-61-12-07-1
4-2
4-11-2
Skład Zespołu Gród Podegrodzie3-01-22-21-22-03-35-02-00-41-11-11-36-04-19-01-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój1-11-01-15-22-22-11-12-15-02-20-42-23-25-06-00-1
Skład Zespołu Poprad Rytro2-02-11-13-32-20-05-13-13-04-10-33-06-29-14-22-0
Skład Zespołu Sokół Słopnice6-12-24-21-41-04-47-11-24-17-12-22-12-34-03-00-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze0-02-11-10-04-10-02-12-04-12-01-52-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne4-31-12-23-23-12-10-40-30-10-21-40-32-50-01-31-2
Skład Zespołu LKS Szaflary3-02-11-11-44-22-10-24-23-21-63-12-22-25-03-03-2
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-13-32-32-32-12-01-11-02-20-51-20-12-03-10-00-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-30-21-14-12-21-04-22-11-13-11-54-16-15-04-01-1
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa0-12-10-12-24-32-11-16-22-10-12-10-14-1
6-0
0-05-13-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ5-04-05-06-15-24-02-12-03-02-10-03-04-16-05-03-1
Skład Zespołu Orkan Szczyrzyc7-10-11-01-32-13-04-24-12-30-11-11-27-16-010-01-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz1-13-11-01-01-30-20-23-11-45-11-82-54-25-01-0
Skład Zespołu Grybovia Grybów0-20-22-50-30-20-41-11-11-30-60-90-32-52-60-4
Skład Zespołu LKS Wójtowa4-42-23-12-61-62-21-31-31-31-12-02-61-11-13-23-1
Skład Zespołu Huragan Waksmund1-43-22-01-23-21-01-01-01-02-11-20-10-03-110-010-0

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 24
2 Łosoś 8 21
3 Gród 8 18
4 Kobylanka 9 16
5 Zagórzany 7 16
6 Hart 8 14
7 Sokół 9 14
8 Kolejarz 7 12
9 Podhalanin 8 10
10 Helena 7 6
11 Zyndram 7 5
12 Łużna 8 5
13 Uście 7 4
14 Korzenna 7 4
15 Zawisza 7 4
16 Grybovia 7 3