II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Zyndram Łącko Hart Tęgoborze Orzeł Wojnarowa Victoria Witowice Dolne Barciczanka Barcice Sokół Stary Sącz LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Jedność Nowy Sącz
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-33-31-55-14-51-310-21-44-10-3
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-00-101-22-32-42-32-14-13-2
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-31-02-05-20-32-24-04-46-32-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-13-12-24-04-25-14-20-35-03-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-02-21-41-57-06-00-32-22-52-2
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-23-01-24-14-35-18-02-06-27-0
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-14-11-21-34-30-22-12-19-01-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-56-00-61-41-73-02-10-53-22-1
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-02-03-12-20-10-21-09-04-03-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-20-11-10-71-03-00-22-24-26-1
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-21-02-00-33-03-32-31-33-29-2

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Tabela baraży

# Druzyna M Pkt
1 Orkan R.W. 4 10
2 Korzenna 4 7
3 Krokus 4 0

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 24 57
2 Grybovia 24 55
3 Sokół 24 53
4 Gród 24 49
5 Glinik 24 48
6 Poprad M. 24 37
7 Skalnik 24 35
8 Kolejarz 24 29
9 Hart 24 28
10 Poprad R. 24 26
11 Świniarsko 24 20
12 Helena 23 9
13 Wicher 23 8