II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Jedność Nowy Sącz Królovia Królowa Górna LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Orzeł Wojnarowa Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne Zyndram Łącko
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-53-30-34-110-21-41-51-35-13-3
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-21-27-06-28-02-04-15-14-33-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-30-32-16-34-04-42-02-25-21-0
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-23-32-09-21-33-20-32-33-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-01-16-12-24-20-70-21-00-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-53-00-62-13-20-51-42-11-76-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-00-23-13-24-09-02-21-00-12-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-14-22-23-15-04-20-35-14-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-10-21-21-19-02-12-11-34-34-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-07-01-42-22-50-32-21-56-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-32-03-24-12-32-10-102-41-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Tabela baraży

# Druzyna M Pkt
1 Orkan R.W. 4 10
2 Korzenna 4 7
3 Krokus 4 0

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 24 57
2 Grybovia 24 55
3 Sokół 24 53
4 Gród 24 49
5 Glinik 24 48
6 Poprad M. 24 37
7 Skalnik 24 35
8 Kolejarz 24 29
9 Hart 24 28
10 Poprad R. 24 26
11 Świniarsko 24 20
12 Helena 23 9
13 Wicher 23 8