II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Jedność Nowy Sącz Królovia Królowa Górna LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Orzeł Wojnarowa Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne Zyndram Łącko
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-53-30-34-110-21-41-51-35-13-3
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-21-27-06-28-02-04-15-14-33-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-30-32-16-34-04-42-02-25-21-0
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-23-32-09-21-33-20-32-33-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-01-16-12-24-20-70-21-00-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-53-00-62-13-20-51-42-11-76-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-00-23-13-24-09-02-21-00-12-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-14-22-23-15-04-20-35-14-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-10-21-21-19-02-12-11-34-34-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-07-01-42-22-50-32-21-56-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-32-03-24-12-32-10-102-41-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 12 27
2 Korzenna 11 27
3 Sokół 11 26
4 Grybovia 12 25
5 Gród 11 25
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 11 13
9 Hart 11 11
10 Kolejarz 11 10
11 Świniarsko 11 8
12 Helena 12 6
13 Wicher 12 4