II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Jedność Nowy Sącz Królovia Królowa Górna LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Orzeł Wojnarowa Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne Zyndram Łącko
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-53-30-34-110-21-41-51-35-13-3
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-21-27-06-28-02-04-15-14-33-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-30-32-16-34-04-42-02-25-21-0
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-23-32-09-21-33-20-32-33-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-01-16-12-24-20-70-21-00-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-53-00-62-13-20-51-42-11-76-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-00-23-13-24-09-02-21-00-12-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-14-22-23-15-04-20-35-14-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-10-21-21-19-02-12-11-34-34-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-07-01-42-22-50-32-21-56-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-32-03-24-12-32-10-102-41-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 11 26
2 Korzenna 10 25
3 Sokół 11 23
4 Kolejarz 11 22
5 Gród 11 20
6 Grybovia 11 17
7 Hart 10 13
8 Helena 10 12
9 Skalnik 9 6
10 Poprad M. 7 5
11 Poprad R. 9 3
12 Bobowa 10 0