II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Jedność Nowy Sącz Królovia Królowa Górna LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Orzeł Wojnarowa Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne Zyndram Łącko
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-53-30-34-110-21-41-51-35-13-3
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-21-27-06-28-02-04-15-14-33-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-30-32-16-34-04-42-02-25-21-0
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-23-32-09-21-33-20-32-33-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-01-16-12-24-20-70-21-00-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-53-00-62-13-20-51-42-11-76-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-00-23-13-24-09-02-21-00-12-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-14-22-23-15-04-20-35-14-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-10-21-21-19-02-12-11-34-34-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-07-01-42-22-50-32-21-56-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-32-03-24-12-32-10-102-41-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 12 36
2 Sokół 13 31
3 Korzenna 13 28
4 Grybovia 13 23
5 Gród 12 20
6 Zyndram 13 20
7 AP Respect 11 18
8 Kolejarz 12 13
9 Poprad M. 12 13
10 Korona Beskidu 12 12
11 Podhalanin 13 11
12 Skalnik 10 7
13 Hart 10 7
14 Helena 12 4