II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Barciczanka Barcice Hart Tęgoborze Jedność Nowy Sącz Królovia Królowa Górna LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Orzeł Wojnarowa Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne Zyndram Łącko
Skład Zespołu ULKS Korzenna4-53-30-34-110-21-41-51-35-13-3
Skład Zespołu Barciczanka Barcice5-21-27-06-28-02-04-15-14-33-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze1-30-32-16-34-04-42-02-25-21-0
Skład Zespołu Jedność Nowy Sącz1-23-32-09-21-33-20-32-33-01-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-23-01-16-12-24-20-70-21-00-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-53-00-62-13-20-51-42-11-76-0
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa2-00-23-13-24-09-02-21-00-12-0
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa2-14-22-23-15-04-20-35-14-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz3-10-21-21-19-02-12-11-34-34-1
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-07-01-42-22-50-32-21-56-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-32-32-03-24-12-32-10-102-41-2

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 22
Datum Wtorek, 29 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 19 41
2 Glinik 19 38
3 Grybovia 18 36
4 Sokół 18 35
5 Kolejarz 18 31
6 Gród 18 30
7 Hart 18 26
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 19 13
12 Bobowa 20 8