Liga Okręgowa 2012/2013
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka AKS Ujanowice Glinik Gorlice Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Turbacz Mszana Dolna
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-01-11-32-22-11-10-21-12-11-12-31-24-12-01-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-01-21-03-21-24-10-21-31-02-11-21-22-16-03-4
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra2-24-04-02-00-24-31-22-20-11-21-30-22-34-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-22-01-31-12-10-20-02-11-13-11-12-01-22-03-4
Skład Zespołu Jordan Jordanów0-13-22-32-21-11-23-04-00-11-16-31-01-41-23-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-21-14-22-04-11-34-04-00-51-20-12-01-01-12-2
Skład Zespołu Poprad Rytro4-23-42-21-10-11-05-21-13-14-21-12-12-11-34-3
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-23-22-00-53-12-20-00-13-20-10-02-03-01-10-3
Skład Zespołu LKS Szaflary2-21-00-04-30-01-12-53-14-15-23-13-12-33-22-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-00-12-20-03-01-12-10-00-01-11-21-05-22-20-2
Skład Zespołu AKS Ujanowice1-24-23-02-14-10-03-32-52-11-20-10-35-11-20-3
Skład Zespołu Glinik Gorlice3-14-03-11-13-16-02-02-01-32-16-13-03-21-21-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-15-33-13-20-12-05-12-03-11-02-22-02-51-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-04-12-10-22-13-00-12-22-01-11-12-21-24-21-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ3-02-24-02-21-30-12-21-11-01-02-00-32-11-32-6
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna3-01-03-20-11-12-14-18-11-10-14-12-13-02-00-1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 21 Październik 2018r. Beginn Godzina: 11:00
LKS Mszalnica
LKS MszalnicaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 9 27
2 Korzenna 10 22
3 Grybovia 11 22
4 Hart 10 19
5 Victoria 11 18
6 Zyndram 11 16
7 Zawisza 11 15
8 Budowlani 11 13
9 Helena 11 13
10 Dunajec 10 12
11 Mszalnica 11 11
12 Biegonice 11 11
13 Świniarsko 11 10
14 Ubiad 10 9
15 Amator 8 7
16 Górka 10 6