Liga Okręgowa 2012/2013
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka AKS Ujanowice Glinik Gorlice Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Turbacz Mszana Dolna
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-01-11-32-22-11-10-21-12-11-12-31-24-12-01-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-01-21-03-21-24-10-21-31-02-11-21-22-16-03-4
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra2-24-04-02-00-24-31-22-20-11-21-30-22-34-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-22-01-31-12-10-20-02-11-13-11-12-01-22-03-4
Skład Zespołu Jordan Jordanów0-13-22-32-21-11-23-04-00-11-16-31-01-41-23-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-21-14-22-04-11-34-04-00-51-20-12-01-01-12-2
Skład Zespołu Poprad Rytro4-23-42-21-10-11-05-21-13-14-21-12-12-11-34-3
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-23-22-00-53-12-20-00-13-20-10-02-03-01-10-3
Skład Zespołu LKS Szaflary2-21-00-04-30-01-12-53-14-15-23-13-12-33-22-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-00-12-20-03-01-12-10-00-01-11-21-05-22-20-2
Skład Zespołu AKS Ujanowice1-24-23-02-14-10-03-32-52-11-20-10-35-11-20-3
Skład Zespołu Glinik Gorlice3-14-03-11-13-16-02-02-01-32-16-13-03-21-21-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-15-33-13-20-12-05-12-03-11-02-22-02-51-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-04-12-10-22-13-00-12-22-01-11-12-21-24-21-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ3-02-24-02-21-30-12-21-11-01-02-00-32-11-32-6
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna3-01-03-20-11-12-14-18-11-10-14-12-13-02-00-1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 3
Datum Niedziela, 19 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Helena 1 3
2 Hart 1 3
2 Łosoś 1 3
4 Korzenna 1 3
5 Victoria 1 3
6 Świniarsko 1 3
7 Biegonice 1 1
7 Zyndram 1 1
9 Amator 0 0
9 Dunajec 0 0
11 Budowlani 1 0
12 Górka 1 0
13 Grybovia 1 0
14 Ubiad 1 0
15 Mszalnica 1 0
15 Zawisza 1 0