Liga Okręgowa 2012/2013
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Orzeł Wojnarowa Dobrzanka Dobra Gród Podegrodzie Jordan Jordanów Ogniwo Piwniczna Zdrój Poprad Rytro Victoria Witowice Dolne LKS Szaflary LKS Kobylanka AKS Ujanowice Glinik Gorlice Łosoś Łososina Dolna Olimpia Pisarzowa NKP Podhale Nowy Targ Turbacz Mszana Dolna
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-01-11-32-22-11-10-21-12-11-12-31-24-12-01-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-01-21-03-21-24-10-21-31-02-11-21-22-16-03-4
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra2-24-04-02-00-24-31-22-20-11-21-30-22-34-14-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-22-01-31-12-10-20-02-11-13-11-12-01-22-03-4
Skład Zespołu Jordan Jordanów0-13-22-32-21-11-23-04-00-11-16-31-01-41-23-0
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój3-21-14-22-04-11-34-04-00-51-20-12-01-01-12-2
Skład Zespołu Poprad Rytro4-23-42-21-10-11-05-21-13-14-21-12-12-11-34-3
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne2-23-22-00-53-12-20-00-13-20-10-02-03-01-10-3
Skład Zespołu LKS Szaflary2-21-00-04-30-01-12-53-14-15-23-13-12-33-22-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka3-00-12-20-03-01-12-10-00-01-11-21-05-22-20-2
Skład Zespołu AKS Ujanowice1-24-23-02-14-10-03-32-52-11-20-10-35-11-20-3
Skład Zespołu Glinik Gorlice3-14-03-11-13-16-02-02-01-32-16-13-03-21-21-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-15-33-13-20-12-05-12-03-11-02-22-02-51-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-04-12-10-22-13-00-12-22-01-11-12-21-24-21-1
Skład Zespołu NKP Podhale Nowy Targ3-02-24-02-21-30-12-21-11-01-02-00-32-11-32-6
Skład Zespołu Turbacz Mszana Dolna3-01-03-20-11-12-14-18-11-10-14-12-13-02-00-1

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2017/2018 - Kolejka 26
Datum Niedziela, 27 Maj 2018r. Beginn Godzina: 17:00
Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Sokół 25 67
2 Łosoś 24 55
3 Zawisza 24 46
4 Korzenna 25 42
5 Hart 24 42
6 Świniarsko 25 39
7 Zyndram 25 35
8 Victoria 24 33
9 Helena 25 29
10 Amator 23 29
11 Grybovia 25 28
12 Ubiad 25 26
13 Dunajec 25 23
14 Budowlani 24 23
15 Górka 24 16
16 Przydonica 25 9