II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Maciej Chronowski Maciej Chronowski ULKS Korzenna 12
2 Bartłomiej Marmol Bartłomiej Marmol ULKS Korzenna  3
3 Sebastian Żarowski Sebastian Żarowski ULKS Korzenna  2
- Nikodem Piekarz Nikodem Piekarz ULKS Korzenna  2
5 Mateusz Łacny Mateusz Łacny ULKS Korzenna  1
- Kamil II Kaczmarek Kamil II Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Jakub Rogalski Jakub Rogalski ULKS Korzenna  1
- Adam Jeliński Adam Jeliński ULKS Korzenna  1
- Szymon Zieleń Szymon Zieleń ULKS Korzenna  1
- Wojciech Fyda Wojciech Fyda ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Bartłomiej Marmol Bartłomiej Marmol ULKS Korzenna  7
2 Bartosz Zwolenik Bartosz Zwolenik ULKS Korzenna  3
3 Szymon Zieleń Szymon Zieleń ULKS Korzenna  2
- Jakub Bocheński Jakub Bocheński ULKS Korzenna  2
5 Mateusz Łacny Mateusz Łacny ULKS Korzenna  1
- Kamil II Kaczmarek Kamil II Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Maciej Krasiński Maciej Krasiński ULKS Korzenna  1
- Nikodem Piekarz Nikodem Piekarz ULKS Korzenna  1
- Tomasz Fyda Tomasz Fyda ULKS Korzenna  1
- Wojciech Fyda Wojciech Fyda ULKS Korzenna  1
- Sebastian Żarowski Sebastian Żarowski ULKS Korzenna  1

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze II Liga:       Staszkówka/Jelna - Korzenna 11:30
Sobota - 24 Październik 2020

Wyjazd: 9:30!
Boisko: Moszczenica


Mecz - Trampkarze II Liga:          Korzenna - Sękowa 11:00
Sobota - 31 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 8
Datum Sobota, 24 Październik 2020r. Beginn Godzina: 11:00
UKS 3 Staszkówka Jelna
UKS 3 Staszkówka JelnaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 8 22
2 Dunajec 8 21
3 Korzenna 8 14
4 Beskidzka 8 13
5 Poprad M. 8 13
6 Glinik 8 9
7 Sokół 7 6
8 Biegoniczanka 8 4
9 Mineralni 7 0

Tabela TR II

# Druzyna M Pkt
1 Biecz 4 12
2 Korzenna 5 12
3 Moszczanka 5 12
4 Staszkówka 5 9
5 Ropa 5 7
6 Wójtowa 5 7
7 Bobowa 5 3
8 Łużna 5 0
9 Ogień 3 0