I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Patryk Wielgus Patryk Wielgus ULKS Korzenna 32
2 Mateusz Łacny Mateusz Łacny ULKS Korzenna  4
3 Bartłomiej Marmol Bartłomiej Marmol ULKS Korzenna  1
- Sebastian Grygiel Sebastian Grygiel ULKS Korzenna  1
- Jakub Zwolenik Jakub Zwolenik ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Mateusz Łacny Mateusz Łacny ULKS Korzenna  6
2 Patryk Wielgus Patryk Wielgus ULKS Korzenna  5
3 Sebastian Grygiel Sebastian Grygiel ULKS Korzenna  4
- Bartłomiej Marmol Bartłomiej Marmol ULKS Korzenna  4
- Sebastian Żarowski Sebastian Żarowski ULKS Korzenna  4
6 Patryk Gargula Patryk Gargula ULKS Korzenna  2
- Bartosz Zwolenik Bartosz Zwolenik ULKS Korzenna  2
- Jakub Zwolenik Jakub Zwolenik ULKS Korzenna  2
- Konrad Kusiak Konrad Kusiak ULKS Korzenna  2
10 Bartłomiej Kuzera Bartłomiej Kuzera ULKS Korzenna  1
- Damian Hojnor Damian Hojnor ULKS Korzenna  1
- Tomasz Oracz Tomasz Oracz ULKS Korzenna  1
- Filip Goranci Filip Goranci ULKS Korzenna  1
- Sebastian Semla Sebastian Semla ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Sebastian Semla Sebastian Semla ULKS Korzenna  2
2 Tomasz Oracz Tomasz Oracz ULKS Korzenna  1

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze II Liga:       Biecz - Korzenna 17:00
Środa - 23 Wrzesień 2020

Wyjazd: 15:15!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Mineralni 13:30
Sobota - 26 Wrzesień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 12:30!


Mecz - Trampkarze II Liga:          Korzenna - Uście Gorlickie 11:00
Sobota - 03 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Mecz - Trampkarze II Liga:       Bobowa - Korzenna 10:00
Sobota - 10 Październik 2020

Wyjazd: 8:45!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 4
Datum Środa, 23 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 16:30
Podhalanin Biecz
Podhalanin BieczTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 7 19
2 Dunajec 7 18
3 Korzenna 7 11
4 Poprad M. 6 10
5 Glinik 7 9
6 Beskidzka 6 7
7 Sokół 6 6
8 Biegoniczanka 6 1
9 Mineralni 4 0

Tabela TR II

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 3 9
2 Staszkówka 3 6
3 Moszczanka 2 3
4 Biecz 1 3
5 Wójtowa 2 3
6 Ropa 2 3
7 Uście 0 0
8 Ogień 1 0
9 Bobowa 2 0
10 Łużna 2 0