Liga Okręgowa 2019/2020

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  6
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  4
3 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  3
5 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  3
4 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  1
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
2 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
4 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  2
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  2
8 Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4