Liga Okręgowa 2019/2020

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  6
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  4
3 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  3
5 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  3
4 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  1
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
2 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
4 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Marek Gołąb Marek Gołąb ULKS Korzenna  2
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  2
8 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2023/2024 - Kolejka 18
Datum Niedziela, 21 Kwiecień 2024r. Beginn Godzina: 13:00
Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Gród 17 40
2 Zagórzany 16 39
3 Poprad R. 16 35
4 Skalnik 16 35
5 Hart 16 30
6 Zawisza 17 25
7 Kobylanka 16 24
8 Łosoś 17 19
9 Biegonice 16 19
10 Korzenna 17 15
11 Sokół 17 15
12 Zyndram 16 15
13 Ropa 17 10
14 Amator 16 9