I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 17
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 11
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
- Jakub Turski Jakub Turski ULKS Korzenna  3
5 Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  1
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  1
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  1
- Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  6
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  5
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  5
4 Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
6 Patryk Wielgus Patryk Wielgus ULKS Korzenna  2
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  2
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  2
9 Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  1
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Sebastian Grygiel Sebastian Grygiel ULKS Korzenna  1
- Jakub Turski Jakub Turski ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  2
5 Marcin Oracz Marcin Oracz ULKS Korzenna  1
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  1
- Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 10
Datum Sobota, 24 Listopad 2018r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sokół Stary Sącz
Sokół Stary SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 11 27
2 Sokół 10 26
3 Gród 11 25
4 Glinik 10 24
5 Grybovia 11 22
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 9 10
9 Hart 10 10
10 Kolejarz 10 10
11 Helena 11 6
12 Świniarsko 9 4
13 Wicher 11 1