Klasa A Nowy Sącz 2018/2019

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 24
2 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna 10
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  9
4 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  7
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  7
6 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  5
8 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
10 Tomasz Krok Tomasz Krok ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 10
2 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  7
3 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  6
4 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  5
5 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  4
6 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  3
8 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Tomasz Krok Tomasz Krok ULKS Korzenna  2
- Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  2
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Robert Święs Robert Święs ULKS Korzenna  1
- Krystian Sarota Krystian Sarota ULKS Korzenna  1
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  3
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  3
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
7 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
12 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  1
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 24
2 Łosoś 8 21
3 Gród 8 18
4 Kobylanka 9 16
5 Zagórzany 7 16
6 Hart 8 14
7 Sokół 9 14
8 Kolejarz 7 12
9 Podhalanin 8 10
10 Helena 7 6
11 Zyndram 7 5
12 Łużna 8 5
13 Uście 7 4
14 Korzenna 7 4
15 Zawisza 7 4
16 Grybovia 7 3