Klasa A Nowy Sącz 2018/2019

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 24
2 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  6
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
4 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
6 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  5
2 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  4
3 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
4 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  2
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
9 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Robert Święs Robert Święs ULKS Korzenna  1
- Tomasz Krok Tomasz Krok ULKS Korzenna  1
- Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  2
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  2
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  2
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
7 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  1
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 14 36
2 Hart 15 34
3 Korzenna 14 34
4 Grybovia 15 26
5 Zyndram 15 22
6 Victoria 15 21
7 Dunajec 14 21
8 Biegonice 15 20
9 Świniarsko 15 19
10 Zawisza 15 18
11 Mszalnica 15 17
12 Helena 15 16
13 Górka 14 13
14 Budowlani 15 13
15 Ubiad 14 12
16 Amator 12 7