I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 18
2 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  9
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  7
4 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  5
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  5
6 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  4
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
8 Dawid Ząber Dawid Ząber ULKS Korzenna  3
- Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  3
10 Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 11
2 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  6
3 Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  4
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  4
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  4
6 Dawid Ząber Dawid Ząber ULKS Korzenna  3
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
9 Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  2
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  2
- Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  2
12 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
2 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  3
3 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  2
4 Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  1
- Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  1

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 23
Datum Środa, 23 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 18 38
2 Korzenna 18 38
3 Sokół 18 35
4 Grybovia 17 33
5 Kolejarz 16 31
6 Gród 18 30
7 Hart 17 23
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 18 12
12 Bobowa 19 7