I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 20
2 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna 10
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  7
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  7
5 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  5
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  5
7 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
- Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  4
9 Dawid Ząber Dawid Ząber ULKS Korzenna  3
10 Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  1
- Szymon Szczerba Szymon Szczerba ULKS Korzenna  1
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 11
2 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  6
3 Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  4
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  4
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  4
6 Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
- Dawid Ząber Dawid Ząber ULKS Korzenna  3
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Szymon Baziak Szymon Baziak ULKS Korzenna  3
11 Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  2
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  2
13 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
3 Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  3
- Patryk Boryczko Patryk Boryczko ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
6 Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  2
7 Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Tabela baraży

# Druzyna M Pkt
1 Orkan R.W. 4 10
2 Korzenna 4 7
3 Krokus 4 0

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 24 57
2 Grybovia 24 55
3 Sokół 24 53
4 Gród 24 49
5 Glinik 24 48
6 Poprad M. 24 37
7 Skalnik 24 35
8 Kolejarz 24 29
9 Hart 24 28
10 Poprad R. 24 26
11 Świniarsko 24 20
12 Helena 23 9
13 Wicher 23 8