Klasa A Nowy Sącz 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 12
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna 11
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna 11
4 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  8
5 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  5
6 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  4
8 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
11 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  9
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  4
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
8 Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  8
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  4
4 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
- Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
10 Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Daniel Nowak Daniel Nowak ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
15 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2021/2022 - Kolejka 30
Datum Niedziela, 26 Czerwiec 2022r. Beginn Godzina: 17:00
Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 29 71
2 Amator 29 69
3 Dąbrovia 30 63
4 Zawisza 29 60
5 Nawoj 29 48
6 Olimpik 30 43
7 Grybovia 29 43
8 Budowlani 29 42
9 Orzeł P. 29 40
10 Zamczysko 29 36
11 Victoria 29 35
12 KPT 29 31
13 Górka 29 29
14 Mszalnica 29 29
15 Wicher 29 17
16 Ogniwo 29 10