Klasa A Nowy Sącz 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 12
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna 11
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna 11
4 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  8
5 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  5
6 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  4
8 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
11 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1
- Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  9
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  4
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
8 Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  8
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  4
4 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
- Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
10 Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Daniel Nowak Daniel Nowak ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
15 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 24
2 Łosoś 8 21
3 Gród 8 18
4 Kobylanka 9 16
5 Zagórzany 7 16
6 Hart 8 14
7 Sokół 9 14
8 Kolejarz 7 12
9 Podhalanin 8 10
10 Helena 7 6
11 Zyndram 7 5
12 Łużna 8 5
13 Uście 7 4
14 Korzenna 7 4
15 Zawisza 7 4
16 Grybovia 7 3