Klasa A Nowy Sącz 2016/2017

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna 23
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  9
3 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  8
4 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  7
5 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  5
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  5
7 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  3
9 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  2
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  2
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  2
12 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  6
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
- Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  5
5 Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  4
7 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  3
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  3
11 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  2
12 Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  1
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  1
- Dariusz Dudek Dariusz Dudek ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  8
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  6
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  6
4 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  5
5 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
6 Tomasz Rosiek Tomasz Rosiek ULKS Korzenna  3
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
8 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Paweł  Mróz Paweł Mróz ULKS Korzenna  2
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  2
11 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  1
- Paweł Olchawski Paweł Olchawski ULKS Korzenna  1
- Dariusz Dudek Dariusz Dudek ULKS Korzenna  1
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:               Zagórzany - Korzenna 16:00
Sobota - 29 Luty 2020

WYJAZD: 14:30
Miejsca: Stróże


Sparing - Seniorzy:          Łosoś - Korzenna 11:00
Niedziela - 08 Marzec 2020

Wyjazd: 9:30!


Sparing - Seniorzy:           Ujanowice - Korzenna 11:00
Niedziela - 15 Marzec 2020

WYJAZD: 9:30
Miejsce: Ujanowice


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4