Klasa A Nowy Sącz 2016/2017

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna 23
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  9
3 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  8
4 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  7
5 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  5
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  5
7 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  3
9 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  2
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  2
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  2
12 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  6
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
- Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  5
5 Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  4
7 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  3
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  3
11 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  2
12 Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  1
- Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Dariusz Dudek Dariusz Dudek ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  8
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  6
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  6
4 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  5
5 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
6 Tomasz Rosiek Tomasz Rosiek ULKS Korzenna  3
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
8 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Paweł  Mróz Paweł Mróz ULKS Korzenna  2
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  2
11 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Paweł Olchawski Paweł Olchawski ULKS Korzenna  1
- Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  1
- Dariusz Dudek Dariusz Dudek ULKS Korzenna  1
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:            Dobrzanka Dobra - Korzenna 11:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: 9:00
Boisko: Słopnice!


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Sokół 11:00
Sobota - 03 Kwiecień 2021

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10