I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 56
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 50
3 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  9
4 Mateusz Oracz Mateusz Oracz ULKS Korzenna  4
- Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  4
6 Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  3
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  3
8 Krzysztof Szczygieł Krzysztof Szczygieł ULKS Korzenna  2
- Tomasz Stępień Tomasz Stępień ULKS Korzenna  2
10 Kacper Gomulak Kacper Gomulak ULKS Korzenna  1
- Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1
- Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  1
- Gracjan Świerad Gracjan Świerad ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Konrad Kuzera Konrad Kuzera ULKS Korzenna 35
2 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna 25
3 Mateusz Oracz Mateusz Oracz ULKS Korzenna 12
4 Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna 11
5 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor ULKS Korzenna  8
6 Jakub Kantor Jakub Kantor ULKS Korzenna  5
7 Jakub Przychocki Jakub Przychocki ULKS Korzenna  4
- Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek ULKS Korzenna  4
9 Kacper Gomulak Kacper Gomulak ULKS Korzenna  3
- Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski ULKS Korzenna  3
11 Krzysztof Szczygieł Krzysztof Szczygieł ULKS Korzenna  2
- Mateusz Michalik Mateusz Michalik ULKS Korzenna  2
- Gracjan Świerad Gracjan Świerad ULKS Korzenna  2
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  2
15 Jakub Olszyński Jakub Olszyński ULKS Korzenna  1
- Konrad Jaworecki Konrad Jaworecki ULKS Korzenna  1

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 16:30
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1