I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2015/2016

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna 20
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna 16
3 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  6
4 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  4
- Dawid Matusik Dawid Matusik ULKS Korzenna  4
6 Konrad Płachta Konrad Płachta ULKS Korzenna  2
7 Kamil Koralik Kamil Koralik ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1
- Łukasz Kuzera Łukasz Kuzera ULKS Korzenna  1
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Zbigniew Gryzło Zbigniew Gryzło ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna 12
2 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  9
3 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  5
4 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  3
- Zbigniew Gryzło Zbigniew Gryzło ULKS Korzenna  3
- Łukasz Kuzera Łukasz Kuzera ULKS Korzenna  3
7 Kamil Koralik Kamil Koralik ULKS Korzenna  1
- Konrad Płachta Konrad Płachta ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Łukasz Kuzera Łukasz Kuzera ULKS Korzenna  3
2 Jakub Kapała Jakub Kapała ULKS Korzenna  2
- Michał Kantor Michał Kantor ULKS Korzenna  2
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
6 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  1
- Dawid Łaś Dawid Łaś ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Tomasz Dźwigniewski Tomasz Dźwigniewski ULKS Korzenna  1

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 12 27
2 Korzenna 11 27
3 Sokół 11 26
4 Grybovia 12 25
5 Gród 11 25
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 11 13
9 Hart 11 11
10 Kolejarz 11 10
11 Świniarsko 11 8
12 Helena 12 6
13 Wicher 12 4