Liga Okręgowa 2015/2016

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna 11
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  3
- Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  3
- Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  3
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  3
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
8 Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
2 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  4
3 Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  3
4 Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Griński Krzysztof Griński ULKS Korzenna  2
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  2
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  1
- Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  8
2 Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  7
- Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  7
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  7
5 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  6
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
7 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
- Paweł Olchawski Paweł Olchawski ULKS Korzenna  5
9 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  4
10 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  2
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  2
13 Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel ULKS Korzenna  1
- Tomasz Ciastoń Tomasz Ciastoń ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Artur Sejud Artur Sejud ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Krystian Koralik Krystian Koralik ULKS Korzenna  1
- Przemysław Grębski Przemysław Grębski ULKS Korzenna  1
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  1
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2023/2024 - Kolejka 18
Datum Niedziela, 21 Kwiecień 2024r. Beginn Godzina: 13:00
Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Gród 17 40
2 Zagórzany 16 39
3 Poprad R. 16 35
4 Skalnik 16 35
5 Hart 16 30
6 Zawisza 17 25
7 Kobylanka 16 24
8 Łosoś 17 19
9 Biegonice 16 19
10 Korzenna 17 15
11 Sokół 17 15
12 Zyndram 16 15
13 Ropa 17 10
14 Amator 16 9