Rodzinne Potyczki Sportowe - NOWE FIO 2022

Trwają zajęcia z instruktorem z piłki siatkowej. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, która sukcesywnie będzie aktualizowana. 
 

Więcej…

Wielkie Granie Skrzatów w ramach Rodzinnych Potyczek Sportowych pod Patronatem Wójta Gminy Korzenna za nami! W niedzielne przedpołudnie na Hali Widowiskowo - Sportowej w Korzennej bawiło się blisko setka dzieci wraz ze swoimi rodzicami. 

Więcej…

Trwają również zajęcia z Panią instruktor z tańców Zumba! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy Piątek w dwóch grupach dla starszych i młodszych! 
 

Więcej…

Trwają zajęcia z instruktorem z kicboxingu. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, która sukcesywnie będzie aktualizowana. Zajęcia odbywają się w każdy Poniedziałek.
 

Więcej…

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Piłki Nożnej! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy wtorek i czwartek z Trenerem Konradem Kuzera! 
 

Więcej…

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z zajęć kicboxingu. Zajęcia będą odbywać się na sali fitness przy Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej (I Piętro) nad Basenem. Szczegóły na plakacie:
 

Więcej…

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z piłki nożnej z instruktorem. Zajęcia będą odbywać się na hali sportowej w Lipnicy Wielkiej. Szczegóły na plakacie:
 

Więcej…

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z piłki nożnej z instruktorem. Zajęcia będą odbywać się Orliku w Korzennej, Stadionie sportowym w Korzennej oraz na Hali w Korzennej. Szczegóły na plakacie:
 

Więcej…

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z instruktorem z pływania. Zajęcia będą odbywać się Basenie w Korzennej w Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej. Zapraszamy całe rodziny! Szczegóły na plakacie:
 

Więcej…

Trwają zajęcia z instruktorem na ściance wspinaczkowej. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, która sukcesywnie będzie aktualizowana. Zajęcia odbywają się w każdy Wtorek oraz Czwartek.
 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1