Projekt Młoda Korzenna

Młodziki podobnie jak i nasi juniorzy starsi w minionym weekendzie przegrywają swój ostatni mecz w kiepskim stylu! Był to już ostatni pojedynek wszystkich naszych drużyn w tym sezonie! Naszym pogromcą okazała się lepsza tego dnia Beskidzka Akademia Piłkarska, której gratulujemy zwycięstwa w tym meczu! Spotkanie odbyło się na grząskim, jesiennym boisku w Ropie. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek po długim, wyczerpującym sezonie w Regionalnej Lidze Młodzików, gdzie zakończyliśmy zmagania w dolnej części tabeli. Dziękujemy za cały sezon wszystkim naszych zawodnikom, z których wielokrotnie mogliśmy być dumni!

Więcej…

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy dwa mecze! Juniorzy młodsi zwyciężyli 3:0 z LKS Wójtowa, zaś młodziki ulegli w Kwiatonowicach 4:0 drużynie Aserekteam. Starsza ekipa rozegrała ciekawy mecz z LKS Wójtowa, był to jednak mecz w którym całkowicie dominowaliśmy. Młodsza drużyna dostała cenną lekcję od klasowego rywala, z którym już nie pierwszy raz przegrywamy na wyjeździe.  Dziękujemy za obecność wszystkim naszym graczom! 

Więcej…

Wow! Tak w skrócie można określić to co się działo dziś na boisku w Korzennej! Po bardzo dobrym meczu, stojącym na wysokim poziomie przegrywamy z liderującą drużyną ze Skawy! Rywal był po prostu niesamowity, tak dobrze grających młodzików przeciwko nam jeszcze nie wiedzieliśmy! Szacunek! Cieszy fakt, że byliśmy słabsi ale naprawdę niewiele! Brawo dla walczących do końca naszych zawodników! Gratulacje dla rywala! Już we wtorek kolejny ciężki mecz - tym razem grać będziemy na wyjeździe z Aserekteam Gorlice! 

Więcej…

Świetna seria młodzików trwa! Trzeci raz wygrywamy swój mecz, znowu z ogromną przewagą nad rywalem i co najważniejsze bez straconego gola! Brawo dla całej drużyny! Już w piątek czeka nas bardzo trudny mecz! Do Korzennej przyjedzie MasterKids Skawa - czołowa ekipa ligi! Miejmy nadzieje, że podtrzymamy zwycięską passę!  Dziękujemy rywalom za mecz! 

Więcej…

Młodziki rozpędzają się! To już drugie z rzędu przekonywujące zwycięstwo naszych młodych chłopców! Dziś pod naszym naporem padli nasi rówieśnicy z Młoda Orawa Jabłonka! Długa podróż okazała się niezwykle szczęśliwa i miła, na pewno zostanie zapamiętana na długo! Dziękujemy rywalom za mecz a naszym chłopakom gratulujemy zdobycia 3 punktów na trudnym terenie! W środe mecz z Akademią Respect!

Więcej…

Młodziki przełamują złą passę i wygrywają swój mecz! Zdobywamy pierwsze punkty w tej lidze, pokonując rywala z Mszany Dolnej!  W końcu pokazaliśmy na co stać naszych chłopców! Dziś nie daliśmy za bardzo rozwinąć skrzydeł rywalowi! Wszystko funkcjonowało jak należy, czego efektem jest końcowy wynik! Brawo dla całej ekipy oraz bohatera tego meczu Michała Jasińskiego! Dziękujemy AP Bonito za przyjazd do Korzennej i fajny mecz!

Więcej…

Nasi młodzicy rozpoczęli nowy sezon!  W swoim pierwszym meczu, podejmowali nie byle kogo bo samą Sandecję Nowy Sącz!  Przed tym meczem nasz kapitan otrzymał z rąk Prezesa MZPN Podokręg Piłki Nożnej Gorlice  Pana Waldemara Pyznara piękny Puchar oraz dyplom z zdobycie mistrzostwa I Ligi Gorlice w ubiegłym sezonie! Bardzo dziękujem. Sam mecz był bardzo zacięty i ciekawy, stworzyliśmy sobie mnóstwo dogodnych okazji, jednak na bramkę zamieniliśmy tylko trzy w pierwszej połowie meczu. Druga cześć tego spotkania była gorsza w naszym wykonaniu, Sandecja wykorzystała nasz błędy i strzeliła o jednego gola więcej - wygrywając to fajne spotkanie.  Dobry mecz, szkoda, że bez punktów! Jednak jesteśmy pewni, że jeszcze sporo ich w tym sezonie zdobędziemy! W sobotę wyjazd na Limanovię! 

Więcej…

W ubiegłą niedzielę odbył się rajd rowerowy Tour de Pogórze - Korzenna - Jasienna. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia! Partner wydarzenia: Lasy Państwowe 

Więcej…

Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron zaprasza na otwarcie wystawy Korzeński Wąwóz Historii przy Dworze w Korzennej. Dodatkową atrakcją będzie Rajd rowerowy - Tour de Pogórze ze startem przy Dworze w Korzennej - meta na Lądowisku w Jasiennej. Do wygrania po rajdzie będą rozlosowane nagrody rzeczowe! Czeka nas wspaniałe wydarzenie! Zapraszamy! 
 

Więcej…

Nasi młodzicy zakończyli swój zwycięski sezon! Dziś na koniec rozgrywek zremisowaliśmy bezbramkowo z Glinikiem Gorlice, po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu  Młodzicy kończą sezon bez żadnej porażki! To ogromny wyczyn, dzięki któremu zasługują na ogromny szacunek i zapiszą się w historii naszego klubu! Dziś kilku naszych chłopców zagrało w młodzikach po raz ostatni. Dziękujemy kapitanowi Adrianowi oraz Wojtkowi, Arturowi, Danielowi, Szymonowi, Krystianowi, Wiktorowi! Już niebawem nowa przygoda tych chłopców w trampkarzach, miejmy nadzieje, że będzie tak piękna jak w młodzikach!  Teraz pora na zasłużony odpoczynek - na szersze podsumowanie przyjdzie jeszcze czas.  Dziękujemy za wszystko! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan MŁ U-13

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz MŁ


Wszystkie mecze drużyny U-13 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 MasterKids 11 31
2 Podhale 11 28
3 Aserekteam 11 22
4 Limanovia 11 21
5 Beskidzka 11 19
6 Orawa 11 18
7 Sandecja 11 15
8 Poprad M. 11 15
9 Korzenna 11 12
10 AP Goal 11 9
11 Bonito 11 6
12 Respect 11 0