Projekt Młoda Korzenna

Młodzicy rozegrali kolejny swój mecz, niestety kolejny raz w tym sezonie schodzimy z boiska pokonani. Mimo starań i odrobionej straty, nie ustrzegliśmy się błędu i straciliśmy bramkę w końcówce meczu. Kolejna ważna nauczka, z której na pewno wiele wyciągniemy. Wynik jest ważny, jednak są też ważniejsze aspekty, np. fakt że dziś w drużynie młodzików zadebiutowało trzech nowych zawodników z rocznika 2011! Brawo dla nich!

Więcej…

Młodzicy odpalili! Zdecydowane zwycięstwo naszej młodej ekipy na przepięknym obiekcie w Siennej, gdzie na co dzień rozgrywane są mecze seniorskiej I Ligi Kobiet! Piątek trzynastego okazał się dla naszej drużyny i Trenera szczęśliwy! Bardzo skuteczni byliśmy szczególnie podczas rzutów rożnych, po których strzeliliśmy większość bramek! Oby tak dalej!

Więcej…

Kolejna dobra lekcja młodzików! Tym razem do Korzennej przyjechała Akademia Aserekteam z Gorlic, która debiutuje w rozgrywkach ligowych. Mimo starań nie udało się zdobyć chociażby honorowej bramki, rywale świetnie zagrali szczególnie na początku meczu, co miało duże znaczenie przy ostatecznym wyniku. 

Więcej…

Młodzicy ULKSu Korzenna rozpoczęli swój kolejny sezon ligowy! W swoim pierwszym meczu mimo wyrównanego boju ulegli LKS Wójtowej 1:3!  Pierwsze koty za płoty, ligo dopiero się rozpoczęła przed nami jeszcze wiele meczy, w których odgryziemy się na nie jednym przeciwniku! Za tydzień rywalizacja z Aserekteam!

Więcej…

W niedzielę 20.02.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się dzień finałowy piłkarskiego Turniej Korzenna Cup Bis w kategorii Orlik o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło przez dwa dni aż 16 drużyn, które przez 20 godzin rywalizowały miedzy sobą w pocie czoła  w 104 meczach! Każda drużyna zagrała aż 170 minut! Pierwsza drużyna ULKS Korzenna, zajęła trzecie miejsce w tym bardzo wymagającym turnieju! Co jest ogromnym sukcesem. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Biegoniczanki, która kolejny raz triumfowała na Hali w Korzennej! Gratulujemy!

Więcej…

W niedzielę 16.01.2022r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Korzennej odbył się Festiwal Wielkie Granie Skrzatów U-7! Do Korzennej tego dnia przyjechało aż 16 drużyn z 10 szkółek sportowych! Rozgrywki prowadzone były na 3 boiskach, dzięki czemu młodzi zawodnicy spędzili na placu gry wiele minut bez długiego czekania!

Więcej…

W dniu 27.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Żaków U-9 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło aż 10 drużyn podzielone na grupy A i B. Po meczach grupowych drużyny zostały podzielone na kolejne grupy. Lepsze ekipy zmierzyły się w tzw. Lidze Mistrzów gdzie walczyły o zwycięstwo w turnieju (miejsca 1-5). Pozostali rywalizowali w tzw. Lidze Europy (miejsca 6-10). Po bardzo wyrównanej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna ULKS Korzenna W sumie rozegraliśmy 40 pasjonujących meczy na dwóch boiskach. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

W sobotę 11.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Orlików U-13 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W grupie A wystąpiło 5 zespołów tyle samo w grupie B. Po zaciętych eliminacjach, rywalizacja toczyła się w fazie finałowej gdzie bez straty gola w całym turnieju zwyciężyła Biegoniczanka Nowy Sącz, która w finale w samej końcówce pokonała 1:0 drużynę ULKS Korzenna Żółci. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

W sobotę 4.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Młodzików U-13 o Puchar Wójta Gminy Korzenna w ramach projektu „Żyjmy zdrowo na sportowo”. W turnieju udział wzięło 10 drużyn z okolic, gdzie łącznie wystąpiło ponad 100 zawodników! Po rozgrywkach grupowych została przeprowadzona faza finałowa, gdzie nie brakowało wielu emocji w tym również rzutów karnych! Po wielu wyrównanych meczach najlepszą drużyną okazała się ekipa Popradu Rytro, która w finale 2:0 pokonała LKS Łużną. Każdy z uczestników otrzymał ciepły - syty posiłek, zawodnicy dostali puchary oraz statuetki.

Więcej…

Młodzicy ULKSu Korzenna zakończyli swój długi sezon! W swoim ostatnim meczu pokonali rezerwy Akademii Beskidzkiej 2:0! Nasza drużyna skończy sezon na czołowym miejscu w tabeli! Przed nami teraz zasłużony odpoczynek i dużo czasu aby przygotować się do wiosennych rozgrywek! Brawo dla całej drużyny i Trenera za bardzo dobrze przepracowany okres! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Gorlice - Młodziki 2021/2022 - WIOSNA - Kolejka 6
Datum Piątek, 03 Czerwiec 2022r. Beginn Godzina: 17:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Ogień Sękowa
Ogień SękowaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela MŁ

# Druzyna M Pkt
1 Wójtowa 4 10
2 Aserekteam 4 9
3 Biecz 4 9
4 Glinik 3 7
5 Korzenna 4 3
6 Bobowa 3 3
7 Ogień 4 3
8 Jelna 4 0