Trampkarze starsi

Trampkarze ULKSu Korzenna przegrywają po raz drugi w obecnych rozgrywkach. Tym razem naszym pogromcą okazały się rezerwy Sandecji Nowy Sącz. Rywalizowaliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną, mimo naszych sporych wysiłków, nie udało się zwyciężyć.

Więcej…

Trampkarze ULKSu zagrali dobry mecz w Stróżach, jednak wracamy po potyczkę z Akademią Kolejarza bez punktów. Niestety punkty w piłce nożnej nie dostaje się za styl i sytuację, lecz za to kto najwięcej trafi bramek swojemu przeciwnikowi. 

Więcej…

Nasi trampkarze nie będą mistrzami I ligi! Mimo znakomitego rozegranego meczu, nie udało się pokonać Sandecji Nowy Sącz. Zremisowaliśmy bezbramkowo. Ewentualne zwycięstwo dawało nam mistrzostwo ligi i awans to baraży o grę w wiosennej Małopolskiej Lidze Trampkarzy!

Więcej…

Nasi trampkarze w swoim przed ostatnim meczu w sezonie jesiennym odnoszą kolejne zwycięstwo! Po niezwykle trudnym meczu z ekipą Harta Tęgoborze minimalnie wygrywamy! Jedyną bramką w tym meczu zdobył Kamil Kaczmarek. Nasi trampkarze wskakują na fotel lidera! Rozgrywki wchodzą już w decydującą fazę!

Więcej…

Nasi trampkarze odnoszą kolejne zwycięstwo i wciąż pozostają w grze o najwyższe cele w I lidze trampkarzy! Tym razem zwyciężyliśmy w Rytrze, mimo tego, iż byliśmy faworytem tego meczu to łatwo nie było. Męczyliśmy się przez całe spotkanie z niewygodnym rywalem! Na szczęście udało się!

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna odnoszą już swoje 5 zwycięstwo w sezonie! Dzięki temu pozostajemy w czołówce tabeli i do końca będziemy się liczyć w walce o jak najwyższe miejsce! Dziś pokonaliśmy po trudnym meczu Grybovię Grybów, szczególnie dobrze zagraliśmy na początku drugiej połowy.

Więcej…