Trampkarze starsi

Trampkarze ULKSu przegrywają w swoim ostatnim meczu w tym sezonie, po wyrównanym pojedynku ulegliśmy nieznacznie Sokołowi Stary Sącz. Gratulujemy rywalowi. Był to trudny sezon w którym mieliśmy okazję się wiele nauczyć. Wymagająca, dobra, wyrównana liga gdzie mogliśmy powalczyć o 3 punkty z każdym. Jednak kończymy na stosunkowym niskim miejscu, co na pewno jest rozczarowujące. Przed nami długa zima, którą trzeba dobrze przepracować aby na wiosnę zrobić progres. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za ambitne podejście do każdego meczu oraz liczną frekwencję na meczach i treningach. O ligowym zmaganiach trampkarzy usłyszany dopiero w kwietniu 2023.

Więcej…

Trampkarze ULKSu w obecnym sezonie lepsze mecze przeplatają tymi gorszymi. Tym razem polegliśmy w starciu z Chruślicami na boisku Zabełcza w Nowym Sączu.  Dziwny mecz, o którym jak najszybciej należy zapomnieć. Brawo dla lepszego rywala.  W sobotę przed nami ostatni akcent tego sezonu, naszym rywalem będzie Sokół Stary Sącz. Czujemy, że będzie lepiej!

Więcej…

Lider minimalnie lepszy od naszych trampkarzy! Znowu zagraliśmy dobry mecz, niczym nie odstawaliśmy od Barciczanki, która zwycięstwem w naszym meczu zagwarantowała sobie awans do RLT. Przeważaliśmy w tym meczu, Barcice grały głównie z kontry, co wychodziło im dobrze, ponieważ mieli w swoich szeregach bardzo dobrego, szybkiego napastnika. Mimo to nasza defensywa świetnie sobie z nim radziła. Koniec końców rywal lepszy o jedną bramkę. Brawo dla naszych chłopców za walkę do końca. Gratulację dla rywala za zwycięstwo i awans! 

Więcej…

Młodziki w kolejnym swoim meczu zdobywają 1 punkt! W dalszym ciągu są niepokonaną drużyną w swojej lidze! Nowe stroje naszych młodzików, okazały się jednak niezbyt szczęśliwe, ponieważ osiągnięty wynik dzisiaj w Bieczu dla wielu graczy był poniżej oczekiwań. Nie było to łatwe spotkanie, bardzo niewiele zabrakło a z dalekiej podróży wracalibyśmy z pełną pulą!  Szczególnie dobijający był gol w ostatniej akcji meczu zdobyty przez rywala.  Cieszy nas kolejny raz fajna, miła dla oka gra naszych chłopaków! Brawo!

Więcej…

GRYBOVIA GRYBÓW - DOKĄD ZMIERZASZ!? Trenerze ROMAN CYGNAROWICZ – dlaczego krzywdzisz dzieci? W jakim celu przyjeżdżasz na mecz do Korzennej mając w drużynie trampkarzy - kilku starszych zawodników? Pewno nigdy nie usłyszymy odpowiedzi na to pytanie. Liczymy, że za to co zrobił dziś Trener - surowo zapłaci. 

Grybovia od początku tego sezonu, rywalizuje w trampkarzach (2008-2009) graczami starszymi z rocznika 2007, dziś podczas meczu w Korzennej również. Liczymy, że to skończy się raz na zawsze! Mamy satysfakcję bo sam meczu udało się nam wygrać 4:2, można rzecz z juniorami młodszymi Grybovii! Trener Cygnarowicz asygnował dziś do gry kilku (na pewno więcej niż 4 starszych rocznikowo graczy) – na pomeczowej konfrontacji aż 8 zawodników nie pokazało dowodu tożsamości, tym samym kryjąc swoją prawdziwą tożsamość. 

Grybovia nawet zbytnio nie próbowała ukrywać tego oszustwa w bieżącym sezonie. Sam Prezes Grybovii w piśmie, które skierował do PPN Nowy Targ, w sytuacji oddania meczu walkowerem w juniorach starszych (obecnie drużyna wycofała się) – napisał cyt. „[…]rozgrywamy również mecze seniorów i trampkarzy w których to drużynach też grają juniorzy i ze względu na wąską kadrę juniorów z wielką przykrością musimy zrezygnować z wyjazdu na ten mecz […].

Wstyd. Kompromitacja. Po co to wszystko? Jaki przykład daje nauczyciel, którym jest Pan Trener. Dlaczego nikt nie potrafił zareagować na te złe rzeczy które ten człowiek się dopuścił. Gdzie są prawdziwi działacze piłkarscy w Grybowie.  Chyba czas na poważne zmiany.

Niech ten wpis będzie przestrogą dla wszystkich, tych nieuczciwych ale też tych uczciwych, których czujność obecnie drukowane składy w Extranecie troszkę usypiają! Nie dajmy krzywdzić dzieci!!

Więcej…

Dobry mecz naszych trampkarzy! Remisujemy bezbramkowo w Muszynie z miejscowym Popradem. Był to wyrównany mecz, gdzie świetnie przede wszystkich zagrały defensywy obydwóch drużyn. Jedni i drudzy mieli dobre akcje, pewno wykończenie jednej z nich dało by zwycięstwo jednym ab drugim. Tak się jednak nie stało i do naszego dorobku dopisujemy 1 cenny punkt! Już we wtorek gramy w Korzennej z Grybowią!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1