Trampkarze starsi

W sobotę 18.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Trampkarz U-15 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło tym razem 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut, co jest sporym wyczynem jak na jednodniowy turniej! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się trampkarze Zawiszy Rożnów!  Gratulujemy!

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna kończą sezon w Regionalnej Lidze Trampkarzy! Łatwo nie było, ale jedno jest pewne daliśmy z siebie wszystko! Dziś minimalnie przegraliśmy z mistrzem naszej ligi Wisłą Czarny Dunajec, która to dziś na boisku w Korzennej triumfowała awans do wyższej ligi! Mimo porażki wielkie brawa dla naszych graczy! Zagraliśmy dobry mecz, a po ciekawym widowisku o jedną bramkę lepsza była Wiłsa! Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Kolejny emocjonujący mecz, w którym znowu wiele się nauczyliśmy, zagrali nasi trampkarze. Mimo sporej przewagi w tym meczu Jarmuty Szczawnicy to Korzenna prowadziła w tym spotkaniu przez 60 minut! Niestety w końcówce zabrakło sił, proste błędy wykorzystali rywale ze Szczawnicy i zasłużenie zwyciężyli w tym pojedynku!

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna, wywalczyli dziś 1 punkt w wyjazdowym starciu z Glinikiem Gorlice. W końcu nasze zaangażowanie, nieustępliwość i walka przyniosły efekt. Remis jak najbardziej zasłużony, przy odrobinie szczęścia jedni jak i drudzy mogli nieznacznie zwyciężyć w tym spotkaniu. 

Więcej…

Srogą lekcję otrzymali nasi trampkarze, od swoich rówieśników z Wisły Czarny Dunajec. Rywal pokazał nam jak powinno się grać w piłkę już na tym poziomie. Wisła biła nas oczywiście na boisku pod każdym względem, jednak wynik dla nas mocno wstydzący i za wysoki. Rywalizowaliśmy na pięknym boisku ze sztuczną trawą, na której gospodarze czuli się jak ryba w wodzie i skarcili nas za każdy najmniejszy błąd. Tak to w piłce bywa, dziękujemy za dobrą lekcje.

Więcej…

Nasi trampkarze kolejny raz dostają solidną lekcję futbolu. Tym razem od Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, która w tym sezonie w naszym odczuciu zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich grających z nami dotychczas rywali! Staraliśmy się, walczyliśmy do końca, niestety znowu nic nie zapunktowaliśmy. Gratulacje dla rywali! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1