Trampkarze starsi

Nasi trampkarze nie będą mistrzami I ligi! Mimo znakomitego rozegranego meczu, nie udało się pokonać Sandecji Nowy Sącz. Zremisowaliśmy bezbramkowo. Ewentualne zwycięstwo dawało nam mistrzostwo ligi i awans to baraży o grę w wiosennej Małopolskiej Lidze Trampkarzy!

Więcej…

Nasi trampkarze w swoim przed ostatnim meczu w sezonie jesiennym odnoszą kolejne zwycięstwo! Po niezwykle trudnym meczu z ekipą Harta Tęgoborze minimalnie wygrywamy! Jedyną bramką w tym meczu zdobył Kamil Kaczmarek. Nasi trampkarze wskakują na fotel lidera! Rozgrywki wchodzą już w decydującą fazę!

Więcej…

Nasi trampkarze odnoszą kolejne zwycięstwo i wciąż pozostają w grze o najwyższe cele w I lidze trampkarzy! Tym razem zwyciężyliśmy w Rytrze, mimo tego, iż byliśmy faworytem tego meczu to łatwo nie było. Męczyliśmy się przez całe spotkanie z niewygodnym rywalem! Na szczęście udało się!

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna odnoszą już swoje 5 zwycięstwo w sezonie! Dzięki temu pozostajemy w czołówce tabeli i do końca będziemy się liczyć w walce o jak najwyższe miejsce! Dziś pokonaliśmy po trudnym meczu Grybovię Grybów, szczególnie dobrze zagraliśmy na początku drugiej połowy.

Więcej…

Dobry mecz rozegrali nasi trampkarze, którzy nie dali żadnych szans swoim rówieśnikom z Muszyny. Wynik okazały, chociaż do przerwy wcale nie było kolorowo! Odpalaliśmy dopiero po przerwie, a szczególnie odpalił Patryk Wielgus bohater tego meczu, autor 4 goli i asysty!

Więcej…

Niezły mecz rozegrali nasi trampkarze, którzy, mimo iż grali ze słabszym przeciwnikiem, wykazali się bardzo dobrą skutecznością i bez wątpienia pokazali swoją moc! Ugraliśmy dziś wynik dwucyfrowy z Biegoniczanką Nowy Sącz. Był to srogi rewanż za porażkę poniesioną w ubiegłbym sezonie!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1