Trampkarze starsi

Podobnie jak już juniorzy i młodzicy - trampkarze zakończyli swoje ligowe zmagania! W poniedziałkowe popołudnie zwyciężyli oni w swoim ostatnim meczu w Starym Sączu. Nasza drużyna pokazała charakter w końcowych minutach meczu i zdobyła bramkę na którą zasłużyła. Tym spotkaniem wielu graczy z rocznika 2007 kończy przygodę z trampkarzami! Przed nimi teraz trudny okres, czyli przejście do drużyny juniorów. Trampkarze kończą ligę na 5 miejscu z dorobkiem 5 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Dziękujemy wszystkim graczom za ambitne podejście przez cały rok, w którym tak wiele się nauczyliśmy. Już niebawem nowy sezon!

Więcej…

Trampkarze wskoczyli na dobre tory! Wygrywamy w niedzielę mecz z Biegoniczanką Nowy Sącz. Graliśmy w tym meczu bardzo dobrze, zarówno w ataku jak i w obronie, co zaowocowało zasłużonym zwycięstwem! Cieszy kolejny raz czyste konto naszego bramkarza Mateusza! Brawo za walkę i oby tak dalej! 

Więcej…

Trampkarze po dobrym meczu, niestety przegrali w Łącku z faworyzowanym Zyndramem. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i rzeczywiście tak było. Dobrze wypełnialiśmy w tym meczu założony plan, niestety do momentu straconego pierwszego gola na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Nie załamujemy się walczymy dalej do końca sezonu jeszcze kilka meczy! Już w weekend pojedynek z Biegoniczanką. 

Więcej…

Trampkarze ULKS Korzenna w końcówce zmagań w obecnym sezonie ponoszą porażkę w Mszalnicy! Niestety przegrywamy to spotkanie w meczu przez który atakowaliśmy cały czas. Dobra postawa bramkarza i defensywy miejscowych, przyczyniły się do tego, że nie potrafiliśmy strzelić nawet bramki, mimo wielu dogodnych sytuacji. Wielka szkoda. Bardzo dobra lekcja, szczególnie pokory. Gratulujemy rywalom! 

Więcej…

Trampkarze odpalili w drugiej połowie meczu w Jazowsku i po bardzo kiepskiej pierwszej części gry, udowodnili kto był lepszy w tym meczu. Ciężko szło, ale końcowy wynik jest bardzo zadawalający. Walczymy dalej, przed nami kolejny trudny mecz w tej lidze, za kilka dni jedziemy do Łącka!

Więcej…

Trampkarze nadrabiają zaległości! Niestety przegrywamy mecz z Chruślicami Nowy Sącz, którzy nie byli dla nas wygodnym przeciwnikiem. Nasza obrona robiła co mogła aby zatrzymać rywala, niestety w samej w końcówce czegoś zabrakło i straciliśmy aż dwa gole. Zabrakło bardzo nie wiele aby ugrać chociaż 1 punkt. Walczymy dalej!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1