Seniorzy

To już czwarty przegrany mecz tej  wiosny! Lepszy tym razem okazał się Gród Podegrodzie - vice lider tabeli, który walczy o awans do V ligi.  Niestety, to jest piłka nożna i tutaj nie liczą się starania, dobra gra - tutaj liczą się bramki. Tą jedną jedyną zdobył rezerwowy gracz Grodu w końcówce meczu i dał ogromną radość gościom. Przepiękny gol, chyba bramka życia tego młodego zawodnika. Nasz bramkarz musiał skapitulować, chociaż cały mecz był znakomity. Szkoda bardzo straconego punktu, ponieważ zostawiliśmy dziś na boisku ogromnie wiele sił. Nie brakowało dziś również "setek" dla Korzennej. Szacunek dla wszystkich za to niesamowite zaangażowanie! Grodowi gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o awans. Korzenna dalej w dole tabeli, sytuacja robi się trudna, bezpośredni rywale w walce o utrzymanie wygrywają! Trzeba wziąć się do roboty i zacząć punktować! Za tydzień w niedziele jedziemy do Tęgoborzy!

Więcej…

Koszmarna seria seniorów trwa! Przegrywamy w Kobylance trzeci mecz z rzędu na wiosnę! Dziś wynik zdecydowanie gorszy niż gra, ale w dalszym ciągu jesteśmy bez punktów w rozgrywkach w tym roku! Zamiast strzelać bramki, łapiemy dużo kartek w tym kolejny raz czerwoną. Wiele zawodników nieobecnych z różnych powodów. Smutną informacją jest, że Konrad Krasiński skręcił kolano i prawdopodobnie już w tym sezonie nie pojawi się na boisku! Konradowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  Jedyną bramkę dla naszej drużyny jak dotąd w tej rundzie zdobył 18-letni junior Maciej Chronowski! Wiemy, że będzie lepiej, że spod tych czarnych chmur w końcu wyjdzie słońce! Za tydzień w niedziele walczymy u siebie z Grodem! 

Więcej…

Seniorzy w przeciwieństwie do juniorów tej wiosny jeszcze nie zapunktowali! Przegrywamy na własnym boisku, pierwszy raz w tym sezonie.  Naszą "korzeńską twierdzę" zneutralizował lider tabeli LKS Zagórzany! Trzymaliśmy się prawie do końca pierwszej połowy, kiedy to straciliśmy bramkę z rzutu karnego. Dwie kolejne padły już w końcówce meczu, kiedy to całkowicie zaryzykowaliśmy - otwierając się.   Dziękujemy za walkę! Za tydzień sobotnia potyczka w Kobylance.

Więcej…

Przegrywamy w swoim pierwszym meczu nowej rundy! Po wyrównanym spotkaniu ulegamy 1:0 drużynie Zyndrama Łącko. Graliśmy na na nowym stadionie w Łącku ze sztuczną trawą. Obiekt robi fenomenalne wrażenie, czego serdecznie gratulujemy gospodarzą.  Mecz był słaby w naszym wykonaniu, aczkolwiek nie brakowało dogodnych okazji, nawet tych stuprocentowych. Dobrze w tym meczu bronili bramkarze, golkiper z Łącka nie dał się zaskoczyć ani razu, zaś nasz bramkarz mimo wielu niezłych interwencji raz niestety musiał skapitulować. Dla nas był to ważny mecz, patrząc na układ w tabeli, niestety nie udało się zdobyć chociażby punktu. To już historia, przed nami jeszcze 12 innych spotkań w których musimy szukać punktów! Za tydzień w Wielką Sobotę podejmować na własnym boisku będziemy lidera rozgrywek - LKS Zagórzany! 
 

Więcej…

Za nami już ostatni sparing tej zimy! Znowu graliśmy na boisku ze sztuczną trawą w Gorlicach, tym razem przy światłach! W meczu z liderem klasy A Gorlice - LKS Uście Gorlickie zagrało, aż 22 zawodników ULKSu Korzenna podzielonych na dwie jedenastki. Każdy z nich zagrał równie 45 minut. W pierwszej połowie grała zespół głównie złożony z seniorów, w drugiej sami juniorzy U-19. Znacznie lepiej spisali się ci drudzy. Mecz ostatecznie przegrywamy, jednak nie wynik był tutaj najważniejszy. Okres przygotowawczy pomału zamykamy, zarówno dla seniorów jak i juniorów! Za tydzień pierwsze kolejki ligowe! Juniorzy U-19 z MLJS zagrają z Garbarnią Kraków na własnym boisku w sobotę, zaś seniorzy zainaugurują swoją ligę okręgową w Łącku w niedzielę! 

Więcej…

Trzeci sparing seniorów za nami! Tym razem gościliśmy na przepięknym stadionie ze sztuczną trawą w Gorlicach! Naszym rywalem był V ligowy zespół GKS Gromnik. Był to sparing bardzo dobry w naszym wykonaniu, mimo iż nie ustrzegliśmy się błędów, Trener Konrad Porębski po rozegranym meczu był zadowolony z postawy całej drużyny.  Za tydzień kolejny raz zagramy w Gorlicach, naszym rywalem będą rezerwy Unii Tarnów.  

Więcej…

Początek
Poprzednia
1