Seniorzy

Remis na inaugurację ligi okręgowej w Korzennej! Seniorzy naszego klubu podzielili się punktami z Biegoniczanką Nowy Sącz. Był to bardzo ciekawy, dobry dla oka kibiców pojedynek, mimo iż bramki padły głównie po rzutach karnych.  Liderzy obydwóch ekip nie zawiedli Konrad Kuzera jak i Dawid Węglowski zdobyli po dwie bramki. Mimo iż do szatni po meczu schodziliśmy z lekkim niedosytem - trzeba uszanować punkt z rywalem, który w ubiegłym sezonie zajął 3 miejsce w lidze! Już w poniedziałek mecz wyjazdowy z Sandecją! 

Więcej…

Korzenna nadal nie przegrywa w rozgrywkach pucharowych, awansujemy do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Nowy Sącz. Hart pokonany, na naszej drodze we wrześniu w ćwierćfinałowym meczu stanie Kolejarz Stróże. Cieszy bardzo postawa naszej drużyny, która już w piątek rozpocznie zmagania ligowe. 12 sierpnia inauguracja na stadionie w Korzennej. Rywalem będzie Biegoniczanka.

Więcej…

Bez niespodzianki w Pucharze Polski. Korzenna pokonuje pewnie Orla Ptaszkową. Mecz bez większej historii, gdzie dominowaliśmy w każdym aspekcie od początku do końca. Przed nami za tydzień kolejna runda Pucharu Polski, naszym rywalem będzie Hart Tęgoborze, ekipa z którą kilka tygodni już rywalizowaliśmy w sparingu. Hart pokonał w meczu pucharowym Nawoj, spotkanie w następną niedziele o 11:00 w Tęgoborzy. 

Więcej…

Awansujemy dalej w rozgrywkach Pucharu Polski! W pierwszej rundzie, pokonujemy w pięknym stylu Grybovię Grybów. Cztery gole w tym spotkaniu zdobył niezawodny Konrad Kuzera, któremu trzy razy asystował Patryk Stawiarski. Był to nasz drugi mecz przed startem ligowych zmagań. Za tydzień w kolejnej rundzie PP zmierzymy się na boisku w Cieniawie z miejscowym Orłem Ptaszkowa.  Mecz w niedziele o godzinie 11:00.

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna rozegrali swój pierwszy sparing przygotowujący nas do nowego sezonu w lidze okręgowej.  Skorzystaliśmy z zaproszenia drużyny z Tęgoborzy gdzie na ich stadionie rywalizowaliśmy. Mecz odbywał się w środku tygodnia przez co mieliśmy spore braki kadrowe. Mimo to zaprezentowaliśmy się z dobrej strony zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle! W Niedziele mecz Pucharu Polski w Grybowie.

Więcej…

Mamy awans! Po całym wyczerpującym sezonie 2021/2022, po 30 rozegranych meczach, gdzie od początku do końca piastowaliśmy fotel lidera, w ostatniej kolejce ligowej przypieczętowaliśmy pięknym zwycięstwem awans do ligi okręgowej! Na ten sukces pracowało mnóstwo osób i wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować. Wielkie brawa należą się oczywiście zarządowi, całemu sztabowi szkoleniowemu, wszystkim zawodnikom i kibicom. Wspólnie stworzyliśmy ZESPÓŁ seniorów, który jest naszą klubową wizytówką, który przyciągał, który wziął na siebie największe obciążenia i trudy tego sezonu. Obciążenia, które dzięki cierpliwej, regularnej i dobrze wykonywanej pracy pozwalały realizować na boisku marzenia nas wszystkich. Udało się! Szacunek Panowie!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1