Seniorzy

Seniorzy ULKS Korzennaw pierwszych swoich sparingach odnieśli dwa zwycięstwa. Cieszy fakt, że zdobywamy dużo bramek.  W meczach rozgrywanych w świetnych warunkach w Szalowa Sport Arena dwukrotnie rozgromiliśmy swoich rywalu. Najpierw wysoko pokonaliśmy Victorię, następnie Kobylankę.

Więcej…

W dniu 20.01.2018 r.  o godz. 17.00 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu ULKS Korzenna w związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego Zarządu.  Licznie zgromadzeni członkowie naszego klubu wybrali nowy Zarząd. Zaprezentowano tez nowego Trenera, z którym spotkali się nasi zawodnicy.

Więcej…

Łukasz Schreiner po półtora roku pracy w klubie ULKS Korzenna zrezygnował z funkcji trenera seniorów oraz juniorów. W klubie pracował od lipca 2016 roku, w grudniu 2017 złożył na ręce Zarządu rezygnację z pełnionego stanowiska. Rezygnacja została przyjęta.

Więcej…

Już 7 raz w tym sezonie seniorzy ULKSu remisują. Tym razem podzieliliśmy się punktami z LKS Świniarsko na własnym stadionie. Był to mecz ostatniej 15 kolejki, jednak dla naszej zespoły był to przed ostatni mecz w tym roku, bowiem za tydzień czeka nas zaległy mecz z Dunajcem.

Więcej…

Kolejny raz w tym sezonie seniorzy dzielą się punktami! Dziś zremisowaliśmy na trudnym terenie w Nowym Sączu na boisku Heleny. Jest to już nasz 6 remis w tym sezonie, kolejny 2:2 gdzie prowadząc nie potrafimy utrzymać dobrej zaliczki. Mimo włożonych sił, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć.

Więcej…

Seniorzy inkasują kolejny komplet punktów w tym sezonie. Tym razem pokonali oni Górę Szczereż, ostatnią drużynę ligi, która wbrew pozorom nie jest taka słaba jakby wskazywała tabela. Rywal ma jednak jeden poważny problem, nie potrafi strzelić gola już kilku meczy.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1