Seniorzy

ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 5:2 (2:0)

Bramki:

1:0 A.Szczerba 3 (as. J.Kantor),

2:0 P.Szambelan 29 (as. D.Wielgus),

2:1 Przydonica 55,

3:1 A.Szeliga 60 (as. P.Stawiarski),

4:1 D.Widlak 63 (as. K.Baczyński),

4:2 Przydonica 80,

5:2 T.Kuzera 90 (z rzutu karnego).

 

Żółte kartki: A.Szeliga, J.Kantor x2.

Czerwona kartka: J.Kantor 74 (za dwie żółte).

 

ULKS:  A.Kulpa - T.Kuzera, K.Bajorek, A.Szeliga, J.Kantor - M.Kantor, D.Widlak (65 D.Nowak), P.Chronowski (55 K.Baczyński), D.Wielgus (46 P.Stawiarski) - A.Szczerba (75 G.Mróz), P.Szambelan (78 P.Mróz).

 

Sędziował: J. (KS Nowy Sącz).

 

więcej niebawem!

Więcej…

Korzenna po serii zwycięstw, przegrywa mecz. Naszym pogromcom okazał się Zyndram, który z kolei po serii porażek – zwyciężył – można powiedzieć, że zasłużenie, jednak po ostatnim gwizdku schodziliśmy do szatni z niedosytem!

Więcej…

Seniorzy idą jak burza! Kolejny raz wychodzą zwycięsko ze swojego pojedynku! W niedzielne popołudnie nie daliśmy szans Dunajcowi Nowy Sącz wygrywając 2:0.

Więcej…

Korzenna idzie za ciosem! Po zwycięstwie 3:0 nad Budowlanymi kilka dni temu, w dniu dzisiejszym w podobnym rozmiarach pokonujemy trzecia drużynę ligi – Harta Tęgoborze na ich boisku, gdzie zawsze grało się nam bardzo ciężko.

Więcej…

Dobrze zaprezentowała się nasza seniorska drużyna! Po bardzo dobrej drugiej połowie nie daliśmy rywalom z Jazowska szans na zwycięstwo  w meczu! Długo nie mogliśmy trafić do siatki rywala, jednak w końcówce dopięliśmy swego i okazale zwyciężyliśmy!

Więcej…

Kolejny raz nasi seniorzy remisują swój mecz w lidze! Tym razem na boisku rywala w Grybowie. To 9 remis naszej najstarszej drużyny, nikt tyle razy nie dzielił się punktami w tym sezonie co Korzenna. Jesteśmy rekordzistami jak na razie pod względem remisów.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1