Seniorzy

Kolejny tydzień i kolejny wymagający, trudny mecz, ale za to bardzo ciekawy dla licznie zgromadzonej publiczności na stadionie! Znowu w Korzennej zmierzyły się czołowe drużyny ligi, co było dobitnie widać na boisku. Strzelamy dziś Dąbrovii wiele goli i cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Tym samym powiększamy przewagę nad drugim zespołem! W tym spotkaniu pełniący rolę kapitana drużyny Marcin Kantor rozegrał w barwach klubu ULKS Korzenna 300  mecz! Gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych trzech set! 

Więcej…

W szlagierze kolejki seniorzy ULKSu Korzenna remisują z Zawiszą Rożnów. Był to dla nas niewątpliwie najtrudniejszy mecz tego sezonu. Zmierzyły się dwa bardzo dobre zespoły, które wspólnie stworzyły świetne widowisko. Ten kto był na meczu nie żałował, twardy, szybki mecz z wieloma pięknymi akcjami.  Dopisujemy do naszego dorobku kolejny cenny punkt! Najbardziej cieszymy się z faktu powrotu na boisko po długiej kontuzji Konrada Kuzery!

Więcej…

Stało się! Pierwszy raz w tym sezonie po 20 meczach bez porażki, schodzimy z boiska pokonani! Piękna seria tego sezonu została przerwana w Jazowsku, gdzie zostaliśmy pokonani przez miejscowych Budowlanych. Porażka trochę wstydliwa, patrząc na ilość straconych bramek. Jednak gospodarze w pełni na nią zasłużyli. Mimo straconych punktów, wciąż utrzymujemy przewagę jako lider nad pozostałymi rywalami, aczkolwiek przewaga jest już znikoma. Przed nami seria ważnych meczy, z czołowymi drużynami, które będą miały decydujące znaczenie w ostatecznym układzie czołówki tabeli.

Więcej…

Bez niespodzianki w kolejnym meczu naszych seniorów. Korzenna pokonała KPT Nawojowa. O końcowy wynik nie było trudno, przy odrobinie lepszej skuteczności mogliśmy się pokusić o zdecydowanie wyższe zwycięstwo. Regenerujemy siły po dwóch ostatnich meczach, ponieważ już w sobotę kolejne spotkanie - grać będziemy w Jazowsku. 

Więcej…

Ależ to był mecz! Mimo iż po ostatnim gwizdku schodziliśmy z opuszczonymi głowami, to patrząc na sytuację w tabeli wciąż jesteśmy niepokonaną drużyną w tym sezonie. Dziś byliśmy dużo lepszą drużyną na boisku, gdzie mecz powinniśmy już zamknąć w pierwszej połowie, dwa gole Patryka Wielgusa to za mało, niestety tracimy dwa punkty. Emocje w końcówce meczu w Mszalnicy sięgnęły zenitu, dwa rzuty karne nasz zespół marnuje w 89 oraz 96 minucie. Bohaterem bramkarz Mszalnicy - Kościółek, który bronił świetnie cały mecz a na końcu wybroni dwa karne. Wielka radość ambitnych gospodarzy. Tak to w piłce bywa! Walczymy dalej! 

Więcej…

Po dłuższej przerwie seniorzy ULKSu Korzenna wrócili do gry! Po raz trzeci w tym sezonie zwyciężyliśmy na własnym boisku, tym razem w Korzennej padł Olimpik Powroźnik, który długo w tym meczu dobrze się bronił. Goście nie wytrzymali naszego nacisku i w końcu skapitulowali. Stracili bramkę oraz przy okazji dwóch zawodników, którzy zostali wyrzuceni z boiska z grubiańskie zachowania. Brawo dla drużyny za kolejne zdobyte punkty! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1