Seniorzy

Seniorzy ULKS Korzenna kończą sezon! W swoim ostatnim meczu ulegamy faworytowi Skalnikowi Kamionka Wielka na ich stadionie. W dzisiejszym spotkaniu, jak to często bywało w tym sezonie kadra seniorów była mocno osłabiona, dlatego dziś zagrało aż czterech juniorów młodszych, trzech z nich zadebiutowało!  Jest dla nas najważniejsze po dzisiejszych 90 minutach. Cieszymy się, z kolejnym debiutów w meczach seniorów naszych juniorów! Ligę kończymy w dole tabeli na 12 miejscu, utrzymując się w lidze okręgowej. Dziękujemy naszym graczom za mecz i za poświęcenie przez cały sezon! Czas na zasłużony odpoczynek! 

Więcej…

6 mecz bez porażki, 5 remis z rzędu notują nasi seniorzy! Kolejny raz niewiele zabrało, aby zdobyć o tą jedną bramkę więcej niż rywal. Dziś wysoko poprzeczkę zawiesiła ekipa Biegoniczanki, która dwukrotnie wychodziła w tym meczu na prowadzenie. Szkoda ostatnich 20 minut tego meczu, kiedy to graliśmy w liczebnej przewadze, zdołaliśmy wtedy tylko zdobyć wyrównującą bramkę a mieliśmy apetyty na więcej. Cóż jak nie można zwyciężyć, trzeba zremisować. Dziękujemy "zielonym" za ciekawy mecz, do zobaczenia w nowym sezonie! Za tydzień ostatnie spotkanie naszych seniorów, grać będziemy w Kamionce Wielkiej z miejscowym Skalnikiem. 

Więcej…

Super mecz zagrali nasi seniorzy, którzy urwali punkty faworytowi Popradowi z Rytra! Nie wiele zabrakło a Korzenna mogła zwyciężyć w tym spotkaniu! Poprad strzelił nam bramkę po stałym fragmencie gry w 92 minucie meczu! Kto był na tym meczu - nie żałował obydwie drużyny rozegrały świetne widowisko! Taką Korzenną chcemy oglądać! Brawo za ambicję i walkę dla graczy z Korzennej! W najbliższą środę gramy mecz z Sokołem w Starym Sączu! Za tydzień znowu spotkanie na stadionie w Korzennej, podejmować będziemy Biegoniczankę.

Więcej…

Ostatnim akcentem sobotnich meczy w naszym klubie było spotkanie seniorów w Ropie. Pojechaliśmy tam bez 10 graczy, którzy jakby byli to pewno znalazło by się dla nich miejsce w podstawowym składzie. Mimo tak potwornych braków - daliśmy radę. Mieliśmy sporą przewagę, jednak dobrze broniący gospodarze, którzy walczą o utrzymanie pozwolili nam tylko raz skierować piłkę do swojej bramki. Ładnym lobem w końcówce meczu popisał się Patryk Stawiarski. Dopisujemy punkt do ligowej tabeli i już myślami jesteśmy przy kolejnym spotkaniu. Za tydzień trudny mecz z walczącym o awans Popradem Rytro.

Więcej…

Za nami mecz 21 kolejki seniorów w lidze okręgowej! Podejmowaliśmy Zawiszę Rożnów, rywala z górnej części tabeli. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie kiedy to obydwie drużyny strzeliły po jednym golu. Szkoda naszych okazji w drugiej części meczu, ponieważ stworzyliśmy sobie taki, które powinny być zamienione na gole i ten mecz powinniśmy wygrać! Jednak jak nie potrafisz wygrać trzeba zremisować! Dziękujemy wszystkim za walkę! Za tydzień spotkanie w Ropie!

Więcej…

Seniorzy wreszcie się przełamują! Przerywamy długą fatalną serie porażek i w końcu zwyciężamy na wyjeździe! Po dobrym meczu wygrywamy w Paszynie z miejscowym Amatorem, mimo iż wynik okazały 0:3, to wcale łatwo w tym meczu nie było. Sędzia Gabriel Antoszak (który zastąpił tuż przed pierwszym gwizdkiem kontuzjowanego sędziego Żalaznego), miał do sędziowania nie łatwe zawody. Obydwie drużyny grało bardzo twardo, bezpardonowo jak przystało na mecz dwóch walczących drużyn o utrzymanie się w lidze! Arbiter jednak znakomicie sobie poradził (jak za dawnych lat), mimo iż dawno nie sędziował meczu na poziomie okręgówki! Długo utrzymywało się nerwowe prowadzenie 0:1, ale w końcówce swój 6 bieg wrzucił Maciek Chronowski i "pozamiatał". Zwycięstwo uspokoiło troszkę zespół Korzennej, mimo tego nadal musimy walczyć i punktować! Dziękujemy za walkę! Za tydzień w sobotę mecz z Zawiszą Rożnów w Korzennej! Dla wszystkich zainteresowanych możemy zdradzić, że również i w kolejnym meczu zagrają nasi najbardziej utalentowani juniorzy!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1