Seniorzy

Znakomite zakończenie rundy jesiennej! Seniorzy pokują na własnym boisku faworyta tego meczu, czołową drużynę ligi Skalnik Kamionka Wielka! Mecz wygrywamy po dwóch trafieniach w drugiej połowie. Konrada Krasińskiego z rzutów wolnych! Runda która się kończy była "dziwna". Nasza drużyna nie zdobyła ani jednego punktu na wyjeździe, ale z drugiej strony ani razu nie przegraliśmy u siebie! Stadion w Korzennej to jeszcze w tym sezonie nie zdobyta twierdza przez naszych rywali! Brawo za to spotkanie dla całej drużyny jak i za całą rundę!
 

Więcej…

Seniorzy przegrywają spotkanie z Biegoniczanką Nowy Sącz! Niestety to już kolejna porażka na wyjeździe. W tym sezonie nie zdobyliśmy na wyjazdach chociaż by punktu i nie zdobędziemy, bowiem był to ostatni mecz nie na własnym boisku. Za tydzień rywalizacja w Korzennej ze Skalnikiem, gramy u siebie, gdzie jeszcze nie przegraliśmy. No tak dziwna ta runda! 

Więcej…

Na zakończenie wspaniałego weekendu w wykonaniu naszych drużyn - postarali się również seniorzy! Jak wygrywamy w tym sezonie to z przytupem, co na własnej skórze odczuł dziś Sokół Stary Sącz! Rywalizacja toczyła się w ekstremalnie złych warunkach na grząskiej murawie stadionu w Korzennej! Naszym zawodnikom to jednak nie przeszkadzało, graliśmy bardzo dobrze i totalnie zdominowaliśmy rywali, szczególnie w drugiej połowie tego meczu! Bohaterem spotkania Daniel Szeliga, autor 4 trafień i 2 asyst! Brawo dla niego jak i całej drużyny! Za tydzień mecz wyjazdowy z Biegoniczanką!

Więcej…

Z Rytra wracamy bez punktów! Przez całe spotkanie dominowali gospodarze, którzy znaleźli na nas sposób dopiero w drugiej połowie.  Pierwszą część meczu, graliśmy dobrze w defensywie i nie pozwaliśmy graczom Popradu na pokonanie naszego bramkarza.  Wszystko posypało się zaraz po wyjściu z szatni na drugą połowę! Gratulujemy rywalom zwycięstwa. Przed nami ważne zakończenie rundy, do końca której pozostało już tylko 3 mecze! Za tydzień gramy u siebie z Sokołem Stary Sącz!

Więcej…

Jak już wygrywamy w tym sezonie to bardzo przekonywująco! Tak było w pierwszym meczu z Łąckiem i w obecnej kolejce z KS Ropa! Cieszymy się ze zwycięstwa, które na pewno poprawi nam morale przed końcem obecnej rundy. Drugi hattrick w tym sezonie zaliczył Krzysztof Bogdanowicz, jeden z bohaterów tego meczu. Dziękujemy naszym graczom za walkę oraz rywalom za walkę! Za tydzień gramy na sztucznej murawie w Rytrze!

Więcej…

Kiepska seria naszych seniorów trwa nadal! Wciąż nie wygraliśmy meczu od spotkania z Zyndramem Łącko, który rozgrywaliśmy w 1 kolejce! Za nami już 8 seria gier, gdzie nieznacznie byliśmy gorsi od Zawiszy Rożnów! Szkoda, bo meczy ubywa, do końca rundy już bliżej niż dalej! Mimo wszystko dziękujemy naszym graczom za walkę w tych trudnych warunkach! Zawiszy gratulujemy kolejnych 3 punktów! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1