Seniorzy

Śmiało można powiedzieć: ZNOWU! Seniorzy z Korzennej kolejny raz w tym sezonie mimo dobrej gry przegrywają 2:1. Tak było w Rytrze, w Łososinie Dolnej i bardzo podobnie w Zagórzanach. Co prawda był to kolejny mecz z czołową drużyną ligi, jednak mogliśmy dziś wrócić z punktami do Korzennej. Cieszy fakt, ze stworzyliśmy wiele dogodnych okazji, martwi zaś nie wykorzystanie tego co potrafimy sobie zbudować. Do końca rundy już tylko dwa mecze, grać będziemy z rywalami, którzy są niżej w tabeli od naszej drużyny. Za tydzień w sobotę podejmować będziemy na wyjeździe Helenę Nowy Sącz!

Więcej…

Przegrywamy w zaległym meczu ze Skalnikiem Kamionka Wielka. W tym meczu w roli gospodarza graliśmy na stadionie w Kamionce, ponieważ drużyna naszego rywala jako jedyna ze wszystkich nie zgodziła się rozegrać meczu w roli gospodarza! Wobec tego na wiosnę znowu zawitamy do Kamionki. W dzisiejszym meczu jak to w środku tygodnia nie łatwo było o pełny skład, brakowało wielu ważnych graczy w tym naszego etatowego bramkarza Jakuba, jak i również podstawowego bramkarza juniorów Mateusza! Między słupkami pierwszy raz w życiu w seniorskiej piłce stanął Mateusz Kiełbasa. Graliśmy dobry mecz, niestety nie wygrywa się meczu fajną grą, lecz tym kto zdobędzie więcej bramek. Dziękujemy wszystkim za walkę! Już za kilka dni pojedynek w Zagórzanach.

Więcej…

Po kilku spotkaniach w których pechowo przegrywaliśmy w końcówce meczu, tym razem szczęście uśmiechnęło się do naszych seniorów! Wygrywamy z Hartem po trudnym, ale dobrym meczu w naszym wykonaniu, a decydującą bramkę strzela młody Maciej Chronowski w 90 minucie meczu! Nasza radość z tego zwycięstwa została niestety przyćmiona poważną kontuzją kolana naszego gracza Krzysztofa Bogdanowicza, który z ogromnym bólem opuścił boisko już w 5 minucie meczu. To zwycięstwo dedykujemy właśnie Tobie Krzychu i czekamy na powrót na zielone boisko! Smutną ciekawostką jest, że 10 lat temu dokładnie w tym samym miejscu na boisku w Tęgoborzy, urazu kolana nabawił się nasz Prezes Albert, który wtedy był bramkarzem. Dziękujemy naszym graczom za zaangażowanie, walkę do końca! W środę gramy w Kamionce Wielkiej ze Skalnikiem zaległy mecz!

Więcej…

Drużyna seniorów kolejny raz rozegrała dobry mecz i niestety znowu mimo to musiała uznać wyższość rywala. Podobnie jak w Rytrze, tracimy bramkę decydującą w samej końcówce meczu. Szkoda, ale czujemy swoją wartość, czujemy się mocni i jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Liczymy, że punktować zaczniemy w kolejnych meczach, które rozgrywać będziemy na wyjazdach! Kolejny mecz i kolejny powrót, tym razem cieszymy się z powrotu na boisko naszego snajpera Patryka Wielgusa! Za tydzień gramy w Tęgoborzy! Dziękujemy za walkę całej drużynie!

Więcej…

Seniorzy po bardzo dobrym meczu minimalnie przegrywają z liderem w Rytrze. W końcu świetnie zagraliśmy pierwsze 45 minut, przyniosło to kapitalną bramkę Krzysztofa Taraska i prowadzenie w meczu do przerwy gdzie byliśmy lepszym zespołem. W drugiej połowie Rytro ruszyło do ataku, skomasowanego i momentami bezczelnego! Nasza drużynie dzielnie walczyła, jednak nie ustrzegliśmy się drobnych błędów który wykorzystał klasowy rywal. Boli najbardziej stracony gol w 90 minucie ze stałego fragmentu! Mimo niedosytu po porażce, mogliśmy wrócić do Korzennej z podniesioną głową. Brawo Panowie! Poza dobrą grą, cieszy również po długiej przerwie powrót na boisko Konrada Krasińskiego! Za tydzień mecz z vice liderem - drużyną Łososiny.

Więcej…

Seniorzy po dobrej serii wracają tym razem bez punktów. Przegrywamy w Rożnowie, z lepszą tego dnia Zawiszą. W tym meczu zagraliśmy kiepsko nie tylko pierwszą połowę, ale też drugą. Potencjał jest, ale brakuje tego czegoś. Szkoda. Za tydzień mecz z Popradem Rytro!