Seniorzy

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Więcej…

Ależ to była udana na niedziela! Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu pokonali w Łososinie Dolnej miejscowego Łososia! Wielkie słowa uznania dla całej ekipy, a szczególnie dla defensywy oraz naszego bramkarza Arkadiusza Kulpy, który w ważnym momencie meczu fenomenalnie obronił rzut karny, warto dodać, że Arek to wychowanek Łososia. Ozdobą tego meczu było trafienie Patryka Stawiarskiego, który w samo okienko "kropnął" z pierwszej piłki z okolic 25 metra. To była bez dyskusji bramka tej rundy. Ten gol dał nam wiele radości i wtedy już było jasne, że po 8 latach w końcu Korzenna wygra w Łososinie! Wielki szacunek dla naszej ekipy i Trenera! 11 Listopada ostatni mecz tego sezonu, w Korzennej podejmować będziemy lidera!

Więcej…

Seniorzy ULKSu Korzenna, kolejny raz w tym sezonie wygrywają. Inkasujemy 3 punkty i nas swoim koncie na finiszu rundy jesiennej mamy już 22 punkty. Zwycięstwo z Hartem zostało wydarte dopiero w samej końcówce tego wyrównanego pojedynku. Przez długi okres w tym meczu nie umieliśmy konkretnie zagrozić bramce przyjezdnych. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze i mimo słabszego występu - zwyciężyliśmy. Brawo za grę do końca dla całej drużyny! Za tydzień pojedynek w Łososinie Dolnej!

Więcej…

Ważne punkty w Rytrze! Wygrywamy wyjazdowy mecz z Popradem na przepięknej murawie, usytuowanej w bajkowej scenerii! Byliśmy tego dnia lepszym zespołem, co udokumentowaliśmy aż 4 strzelonymi bramkami, aczkolwiek Poprad również miał swoje sytuacje, których nie wykorzystał. Korzenna zagrała dziś dobrze a szczególnie w ofensywie, formą strzelecką błysnął Daniel Szeliga, który pod nieobecność Konrada Kuzery ustrzelił hattricka! Brawo dla całej drużyny, za kolejny solidny mecz! Za tydzień potyczka z Hartem Tęgoborze na stadionie w Korzennej!

Więcej…

Trudna do przełknięcia porażka naszych seniorów! Zanotowaliśmy ją na własnym boisku, gdzie o jedną bramkę lepszy był dziś Zyndram Łącko. Mimo ogromnej przewagi szczególnie w drugiej połowie meczu, nie potrafiliśmy dziś pokonać młodego golkipera Łącka. Zyndram grał twardo, bezpardonowo, raz po raz skutecznie oddalał zagrożenie od własnej bramki. Efektem tego było mało naszych dogodnych okazji, zaś mądra i dobra gra w defensywie gości dała im tego dnia 3 punkty. Za tydzień wyjazdowy mecz z Popradem Rytro.

Więcej…

Seniorzy ULKSu Korzenna remisują na trudnym terenie w Zagórzanach. Mecz mimo wydawać by się mogło dobrego wyniku dla nas, kończymy z dużym niedostytem, ponieważ prowadziliśmy już w tym spotkaniu 3:1, mając dodatkowo świetne okazję aby "zamknąć" ten mecz. Rywal walczył do końca, grał w drugiej połowie lepiej od nas, efektem było doprowadzenie do remisu. Szanujemy zdobyty jeden punkt i już myślami jesteśmy przy kolejnym meczu. Za tydzień do Korzennej przyjedzie Zyndram Łącko!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1