Seniorzy

Czarna seria porażek w wykonaniu seniorów ULKSu Korzenna trwa w najlepsze. Tym razem przegraliśmy po przeciętnym meczu z Uściem Gorlickim. Wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na murawie, jednak liczy się to - kto więcej bramek zdobył, w tym wypadku było to Uście. 

Więcej…

Sroga porażka naszych seniorów! Na własnym boisku dostaliśmy dziś ostre lanie od gości ze Stróż. Licznie zgromadzeni kibice Kolejarza Stróże wraz z całą drużyną, dobrze bawili się dziś w Korzennej. Kolejarz przełamał swoją złą passę, Korzenna nadal nie... Bohaterem całego meczu został fenomenalny Michał Olszewski - obecnie gracz Kolejarza - były gracz ULKSu Korzenna, autor 4 pięknych goli. Wiemy, że w końcu nadejdą lepsze momenty naszej seniorskiej drużyny, bo już gorzej być nie może.

Więcej…

Trzeci raz z rzędu przegrywają nasi seniorzy. Niestety mocno osłabiona, młoda drużyna seniorów nie zdołała za wiele dziś ugrać w Łużnej. Po bezbarwnym meczu wracamy do Korzennej ponownie bez punktów. W niedziele będziemy mieli okazję w końcu przełamać złą passę, do Korzennej przyjedzie Kolejarz Stróże.

Więcej…

Drugi swój mecz przegrali nasi seniorzy, którzy ulegli tym razem w Zagórzanach. Wynik rozstrzygnął się już w pierwszej połowie po której przegrywaliśmy już 2:0. Jak na razie po 3 rozegranych meczach zdobyliśmy 1 punkt! Liczymy, że będzie lepiej! 

Więcej…

W środowe popołudnie nasza drużyna seniorów rozegra swój drugi mecz w lidze okręgowej. Niestety po przeciętnym meczu, ulegliśmy Grodowi Podegrodzie 0:3. Słabo wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego meczu pucharowego z przed tygodnia i dziś zostaliśmy wypunktowani przez solidnego rywala. Za kilka dni szansa na rehabilitacje, rywalizować będziemy w Zagórzanach.

Więcej…

Zakończyli swój udział nasi seniorzy w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski. Po ciekawym meczu, gdzie zremisowaliśmy z Grodem Podegrodzie 1:1, niestety ulegliśmy w karnych 4:5 i to Gród awansował dalej. Szkoda tego pojedynku, ponieważ w tym meczu zbudowaliśmy sobie więcej dogodnych okazji niż rywal i przy odrobinie szczęścia już podczas regulaminowych 90 minut powinniśmy zwyciężyć.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1