Seniorzy

Mecz sezonu za nami! Rekordowo licznie zgromadzona widownia na stadionie w Korzennej nie mogła narzekać na brak emocji w tym spotkaniu! Niestety dla nas, lepszą drużyną w tym pojedynku okazał się Amator Paszyn, który po 47 minutach prowadził już 3:0. Korzenna się nie poddawała i ambitnie walczyła, efektem tego były dwa gole, stworzyliśmy wiele okazji, niestety czasu zabrakło na kolejne… Triumfu z awansu nie udało się przypieczętować dziś przed tak liczną publiką, przed tymi wszystkimi wspaniałymi dziećmi, które kibicowały i towarzyszyły nam od pierwszej do ostatniej minuty! Dziękujemy za obecność! Taki jest sport, taka jest piłka, trzeba cieszyć się kiedy się wygrywa, ale też trzeba umieć przełknąć gorycz porażki. Gratulujemy rywalom. Radość z awansu przekładamy o tydzień, w Witowicach miejmy nadzieję postawimy tą wmarzoną „kropkę nad i”!

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna podrażnieni ostatnim remisem, rozbijają w przeddzień Bożego Ciała - Zamczysko Marcinkowice na ich boisku! Mecz okazał się łatwą przeprawą, bez większego wysiłku pokonaliśmy rywala, dzięki czemu w lepszej kondycji przystąpimy do kolejnego ligowego pojedynku. Obecnie w tabeli liderujemy z 5 punktową przewagą nad Amatorem Paszyn, do końca pozostało nam do rozegrania dwa mecze, więc jak łatwo policzyć, że do upragnionego celu brakuje już naprawdę niewiele. To właśnie z Amatorem Paszyn zmierzymy się już w najbliższą niedziele. Będzie to niewątpienia mecz sezonu na który zapraszamy wszystkich - na pewno będzie wyjątkowo! 

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna remisują w Nawojowej. Punkty tracimy w ostatniej akcji meczu, pechowo i z Nawojowej wracamy ze złością i tylko z jednym punktem. Szkoda wielu zmarnowanych sytuacji w tym spotkaniu. Wciąż wszystko tylko i wyłącznie w naszych nogach. Nie musimy oglądać się na innych, aby osiągnąć swój główny cel tego sezonu. Do końca rozgrywek jeszcze 3 mecze. Już w środę walczymy w Marcinkowicach! 

Więcej…

Liderzy z Korzennej dopisują do swojego konta kolejne 3 punkty! Zwyciężyliśmy w Grybowie, a więc w miejscu, gdzie zawsze gra się niezwykle ciężko. Spodziewaliśmy się trudniejszego boju, jednak o zwycięstwo dziś nie było trudno. Trzy bramki w tym meczu zdobył Konrad Kuzera, powracający do dobrej formy po kontuzji! Brawa dla całej drużyny za dobry mecz! Robimy swoje do końca sezonu coraz bliżej! Za tydzień kolejne wyjazdowe spotkanie, rywalem będzie Nawoj Nawojowa! 

Więcej…

Bez niespodzianki w Szczereżu. Korzenna zwycięża w swoim kolejnym meczu które w pełni kontrolowaliśmy. Gospodarze, którzy słyną z bardzo groźnej gry na swoim specyficznym boisku, praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce. Brawo dla całej drużyny! Idziemy po swoje! Już za kilka dni, zaległe spotkanie na boisku w Cieniawie, gdzie zmierzymy się z Orłem Ptaszkowa.

Więcej…

Kolejny tydzień i kolejny wymagający, trudny mecz, ale za to bardzo ciekawy dla licznie zgromadzonej publiczności na stadionie! Znowu w Korzennej zmierzyły się czołowe drużyny ligi, co było dobitnie widać na boisku. Strzelamy dziś Dąbrovii wiele goli i cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Tym samym powiększamy przewagę nad drugim zespołem! W tym spotkaniu pełniący rolę kapitana drużyny Marcin Kantor rozegrał w barwach klubu ULKS Korzenna 300  mecz! Gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych trzech set! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1