Juniorzy młodsi

Przyszła kolej teraz na podsumowanie dorobku juniorów młodszych, a więc drużyny której w nowym sezonie niestety nie będzie. Obecna przygoda juniorów młodszych w naszym klubie ma piękne zakończenie. Piękne bo ukraszone świetnym dorobkiem, a co za tym idzie bardzo dobrą pozycją w tabeli! Wszyscy z tego jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni.

Więcej…

Po raz ostatni spotkali się nasi juniorzy młodsi w tym sezonie. W zaległym meczu kończącym rywalizację zwyciężyli nad Dąbrovią Wielgołowy 3:2.  Łatwo nie było, aczkolwiek w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo w tym pojedynku w którym mieliśmy sporą przewagę. Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

W poniedziałkowe bardzo gorące popołudnie nasi gracze udali się do Dąbrowej gdzie zmierzyli się po raz pierwszy w tym sezonie z rywalem Dąbrovia/Wielogłowy. Rozgrywaliśmy zaległy mecz który wysoko wygraliśmy, ale mogło a nawet powinno być jeszcze wyżej! Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

W bardzo deszczowe wtorkowe popołudnie nasi juniorzy młodsi wybrali się do Krynicy aby tam na boisku KS Zuber rozegrać zaległy mecz z liderem Popradem Muszyna. Na miejscu zastaliśmy przyzwoitą pogodę, solidnego rywala i słabego sędziego głównego.  Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Po świetnym zwycięstwie z Limanovią naszych juniorów młodszych, przyszła kolej na porażkę. Lepszym zespołem od naszego ULKSu okazała się ekipa Sandecji Nowy Sącz. W tym meczu padały piękne gole, szczególnej urody było pierwsze trafienie, gracz Sandecji cudownie przymierzył w okienko.  Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Niezwykle cieszy zwycięstwo które zostało wywalczone na odległym, nieznanym nam terenie z bardzo solidną drużyną jaką jest niewątpliwie Limanovia. Nasi chłopcy zostawili dziś wiele zdrowia na boisku, każdy z nich dał z siebie wszystko i mamy znakomity efekt!  Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela JM

# Druzyna M Pkt
1 Poprad M. 14 40
2 Sandecja II 14 28
3 Korzenna 14 24
4 Kolejarz 14 24
5 Limanovia 14 21
6 Zawisza 14 19
7 Dąbrovia 14 8
8 Mszalnica 14 0