Juniorzy starsi

Bardzo dobry wynik ugrali nasi juniorzy w wyjazdowym meczu z Glinikiem w Gorlicach! Nasza drużyna, po meczu pełnym walki z solidnym rywalem zremisowała 1:1. Ciągle w naszej kadrze borykamy się ze sporymi problemami z powodu kontuzji kilku graczy, jednak liczymy, że niebawem wszystko się odmieni! Na ten moment jesteśmy dumny z przywiezionego punkty! Czekamy na kolejne w następnych meczach!

Więcej…

Osłabieni juniorzy, absencją kilku graczy polegli dziś na własnym stadionie z ekipą KS Podhalanin Biecz! Nie tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie, jednak to już historia! Nasi juniorzy po dwóch meczach są bez punkty! Przed nami kolejny trudny mecz, za tydzień rywalizować będziemy z Glinikiem Gorlice!

Więcej…

Dobrą lekcje futbolu dostali nasi juniorzy na inaugurację swojego sezonu! Już w pierwszym meczu mierzyliśmy się z bardzo dobrą ekipą rezerw Sandecji Nowy Sącz. Momenty mieliśmy bardzo dobre, jednak przewaga gości w tym meczu była niepodważalna. Wynik mógłbyć nawet dużo wyższy gdyby nie świetna postawa naszego bramkarza!

Więcej…

Bardzo ciekawy, stojący na wysokim poziomie sparing rozegrali nasi juniorzy starsi! Naszym rywalem była ekipa Szczakowianki Jaworzno, która w swoim regionie gra na poziomie wojewódzkiej ligi juniorów! Rywal wymagający, który mimo dwubramkowego prowadzenia gospodarzy nie poddał się, odrobił straty z nawiązką i pokazał się szczególnie w drugiej połowie ze świetnej strony!

Więcej…

Po raz pierwszy od czasu pandemii na boisku w Korzennej zorganizowany został mecz! Rywalizowały w niej drużyny juniorów ULKSu Korzenna oraz Akademii Respect. Po bardzo zaciętym i ciekawym meczu padł wynik remisowy.

Więcej…

Drużyna juniorów młodszych ULKS Korzenna wystąpiła w Respect Cup U-17, który odbył się w dniach 3-5 styczeń 2020r. w kompleksie sportowym Szalowa Sport Arena, pod pełnowymiarowym boiskiem krytym balonem. Jak na tą porę roku są to fantastyczne warunki na rozgrywanie tego typu turniejów! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1