Juniorzy starsi

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Więcej…

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują, runda zbliża się ku końcowi a oni jeszcze nie przegrali! Też tak i było w tą sobotę, gdzie podczas mocno padającego deszczu pokonaliśmy w Starym Sączu miejscowego Sokoła! Brawo za kolejne punkty, przed nami już ostatni akord tej jesieni! W następną niedzielę, czeka nas wyjazdowy mecz do Czarnego Dunajca.

Więcej…

To już szósty mecz pod rząd wygrany przez naszych juniorów w obecnym sezonie! Najdalszy wyjazd do Jabłonki, gdzie mierzyliśmy się z miejscowym klubem Orawa! Nie było niespodzianki, znowu Korzenna triumfuje, inkasujemy rywalom aż 5 bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Cieszy fakt że, w końcu pierwszy raz w tym sezonie czyste konto zachował nasz bramkarz! Dziękujemy rywalom za fajny mecz - widzimy się na wiosnę w rewanżu w Korzennej. W kolejną sobotę, na własnym stadionie, podejmować będziemy ekipę Wiatr Ludźmierz.

Więcej…

Drużyna juniorów starszych ULKSu Korzenna się nie zatrzymuje! W dalszym ciągu jesteśmy niepokonaną drużyną w swojej lidze! Tym razem pokonaliśmy, ciekawą ekipę Jordan Jordanów. Mimo iż przeciwnik jest z dolnych rejonów tabeli zaprezentował się w Korzennej z bardzo dobrej strony. Za tydzień przed nami bardzo trudny mecz, naszym rywalem na wyjeździe będzie Orawa Jabłonka! Liczymy na kolejny komplet punktów!

Więcej…

Kolejne zwycięstwo naszych juniorów! To już czwarta pod rząd wygrana od początku sezonu! Tym razem w trudnych warunkach pokonaliśmy Jarmutę Szczawnica. Miało być prosto i przyjemnie, a okazało się niełatwo. Na szczęście zdobywamy komplet punktów i z dalekiego wyjazdu wracamy z kompletem punktów. Brawo Wy!

Więcej…

Juniorzy nabierają rozpędu! Tym razem wysoko pokonaliśmy zespół Nawoj Nawojowa na własnym stadionie. Wbrew wynikowi, nie było to wcale łatwe spotkanie. Brawa za skuteczność, dla graczy ULKSu! Za tydzień daleki wyjazd do Szczawnicy, rywalem będzie miejscowa Jarmuta!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1