Juniorzy starsi

Po dobrym spotkaniu, na wysokim poziomie drużyna juniorów ULKSu przegrała z mocnym tym sezonie Orłem Wojnarowa który po tym zwycięstwie zagwarantował sobie awans do I ligi.

Więcej…

Już jutro juniorskie derby w Gminie Korzenna. Po emocjach z udziałem seniorów, teraz w bój staną drużyny juniorskie. ULKS będzie chciał się zrewanżować na wszelką cenę. Ostatnio nasz młody zespół wysoko uległ w Korzennej Orłowi.

Więcej…

Drużyna gości przybyła na mecz w silnym składzie jednak zagrali gołą jedenastką. U nas braki m.in. Zbyszka Kantora, Konrada Koczanowicza, połówkę zagrali tylko Kubisz, Górowski i Gwiżdż  Do tego zagrało dziś w naszym składzie trzech trampkarzy: Obrochta, Koczanowicz, Szambelan.

Więcej…

Do Korzennej zawitała dziś Barciczanka Barcice, po wysokiej porażce trampkarzy, juniorzy mieli się zrewanżować, do przerwy wydawało się iż ULKS wygra to spotkanie, niestety przegraliśmy ten wygrany mecz!

Więcej…

Bez dwóch podstawowych zawodników ULKS Korzenna, musiał zmierzyć się z bardzo dobrym w tym sezonie Hartem Tęgoborze. Zabrakło kontuzjowanego Koczanowicza oraz pauzującego za kartki Kubisza.

Więcej…

Ze sporą zaliczką wrócili dziś nasi młodzi piłkarze ze Świniarska, wkopali gospodarzą aż 5 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Wyśmienicie w tym meczu spisał się Dariusz Gwiżdż, który zdobył dwie bramki oraz asystował przy trzech pozostałych.

Więcej…