Juniorzy starsi

Wygraną 2:1 zakończył się pierwszy mecz na wiosnę drużyny juniorów starszych ULKSu Korzenna. Graliśmy z drużyną Królovii Królowa Górna, która do obecnej kolejki miała tyle samo punktów w tabeli co nasz ULKS.

Więcej…

Przychodzi w końcu moment w którym należałoby podsumować dorobek juniorów z Korzennej. W pierwszej rundzie nasz zespół 4-razy wygrywał oraz tyle samo razy przegrywał. 

Więcej…

Zaraz po meczu trampkarzy, na murawę wkroczyli ich starsi koledzy – juniorzy. Nikt z kibiców Korzennej nie myślał, że ten mecz zakończy się takim wynikiem. Orzeł pokonał Korzenną wysoko, rywal pokazał klasę, i udowodnił że nie przypadkowo jest w czubie tabeli.

Więcej…

Dziś do Barcic piłkarze z Korzennej pojechali w bardzo osłabionym składzie, zabrakło kilku podstawowych zawodników między innymi: Zięciny, Gwiżdza, Zbyszka Kantora. Więc ciężko o dobry wynik.

Więcej…

W dzisiejsze sobotnie popołudnie do Korzennej przyjechała drużyna ze Starego Sącza. Zespół który po 6-ciu kolejkach zajmował 4-te miejsce. Byliśmy w tym meczu faworytem, jednak zagraliśmy gorzej od rywala i ponieśliśmy porażkę.

 Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Nie będzie naszego sobotniego meczu juniorów. Jak informuje OZPN w Nowym Sączu zespół juniorów z Cieniawy rezygnuje z rozgrywek! Tak więc w tą sobotę czeka nas tylko jeden mecz z udziałem trampkarzy. Szkoda bo zapowiadało się bardzo owocnie...

Więcej…