Juniorzy starsi

ULKS Korzenna - Glinik Gorlice 3:1 (1:0) JS

Bramki:

1:0 T.Kuzera 6 (z rzutu karnego),

2:0 D.Widlak 65 (bez asysty),

2:1 K.Kukla75 (z rzutu karnego),

3:1 G.Mróz 89 (as. A.Szeliga).

 

Żółte kartki: A.Szeliga, M.Kantor, P.Boryczko, P.Stawiarski - B.Labut, M.Pater.

 

ULKS: Sz.Szczerba - M.Hojnor, K.Kubisz, M.Kantor (55 Sz.Baziak), A.Szeliga - T.Kuzera, P.Boryczko, P.Stawiarski (70 K.Kaczmarek), A.Krzyżak (46 D.Woliński), D.Widlak, G.Mróz (90 J.Martuszewski).

 

Sędziował: W.Pyznar (KS Gorlice).

 

więcej niebawem!

Więcej…

Nasi juniorzy przegrywają kolejny raz w tym sezonie, tym razem polegli w Tęgoborzy z miejscowym Hartem. Nie wiedzie się naszym juniorom zbyt dobrze, ale jeszcze sezon trwa!

Więcej…

Liderzy z Korzennej znaleźli swojego pogromcę! Nasza drużyna juniorów przegrała w zaległym meczu z Grybovią Grybów. Mimo niezłej naszej gry, popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych, które zdecydowały o końcowym wyniku w tym meczu.

Więcej…

Liderzy z Korzennej wygrywają tym razem w Rytrze! Spodziewaliśmy się nie łatwej przeprawy dziś nad Popradem i tak rzeczywiście było!  Rywale zrobili spory postęp, jednak nie wystarczyło to na naszą ekipę!

Więcej…

Juniorzy ULKSu Korzenna odzyskują fotel lidera! Wygrywamy mecz ze Skalnikiem Kamionka Wielka, który był dla nas bardzo prosty. Tylko sześć strzelonych goli to przynajmniej dwukrotnie za mało, byliśmy dziś bardzo nieskuteczni.

Więcej…

Nasi juniorzy po wyrównanym meczu odnieśli zwycięstwo na boisku Sokoła w Starym Sączu! O 3 punkty wcale nie było łatwo, a przypieczętowaliśmy je rzutem na taśmę dopiero w doliczonym czasie gry meczu! Bohaterem Dawid Widlak, który zaskoczył rywali strzałem z dystansu.

Więcej…

Początek
Poprzednia
1