Juniorzy starsi

Juniorzy starsi kończą rudę jesienną! Przegrywamy w ostatnim meczu z Podhalem Nowy Targ! rundę w wymagającej lidze małopolskiej kończymy w dolnej części tabeli z nadziejami na lepszy wynik na wiosnę, na który na pewno nas stać. Dziękujemy wszystkim graczom za całą rundę! Teraz czas na odpoczynek!
 
 

Więcej…

Bez niespodzianki niestety w meczu z liderem tabeli - Hutnikiem Kraków! Gospodarze wszystkie swoje mecze na własnym boisku wygrali bardzo wysoko, średnio strzelając każdemu z rywali aż 10 goli! Nam dziś zaaplikowali troszkę więcej. Trzymaliśmy się w miarę jeszcze w pierwszej części meczu, szczególnie z początku - niestety im później tym gorzej. Naszą drugą połowę można spokojnie nazwać  "kompromitacją" mimo iż graliśmy z bardzo mocnym rywalem. Ale nie załamujemy się, to już historia, mamy nadzieję, że nawet z tak srogiej porażki nasi gracze coś wyciągnęli pozytywnego. Za tydzień ostatni mecz tej trudnej rundy! Walczyć u siebie będziemy z Podhalem Nowy Targ!
 

Więcej…

Trampkarze ULKSu Korzenna kończą wymagający sezon! Na koniec rozgrywek przegrywamy z Dunajcem Nowy Sącz! Rywal z niższych rejonów tabeli, jednak dziś wzmocniony kilkoma graczami z wyższej ligi! Staraliśmy się, ale niestety nie za bardzo dawaliśmy radę stworzyć sytuację strzelecką! Mimo tej porażki, nic w ligowej tabeli się nie zmienia! Zajmujemy na koniec dumne 3 miejsce! Dziękujemy wszystkim za cały sezon! 
 

Więcej…

Juniorzy starsi przegrywają z Pogonią Kraków! Nasi zawodnicy lepsze mecze w swoim wykonaniu przeplatają z tymi gorszymi. Tak właśnie kiepsko było tym razem, gdzie ulegliśmy niżej notowanemu w tabeli rywalowi. Dziś w roli gospodarza zagraliśmy na boisku w Rytrze, co mogło mieć niestety duże znaczenie w jakości naszej gry. Szkoda wielu stuprocentowych okazji, które stworzyliśmy szczególnie w pierwszej połowie. Niestety taka jest piłka, gratulujemy dziś lepszej drużynie z Krakowa, która zdobyła 3 punkty. Za tydzień pojedynek na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. 

Więcej…

Charakter i wolę walki pokazali dziś juniorzy starsi ULKSu Korzenna, którzy po świetnym meczu rozstrzelali na wyjeździe Unię Tarnów! Mecz rozgrywany był na fatalnym boisku naturalnym, które niezwykle utrudniało budowanie akcji, dla nas jednak to było szczęśliwe boisko! Co ciekawe - pierwszy raz  w tym sezonie wyjazdowy mecz graliśmy na boisku z naturalną trawą. Stworzyliśmy sobie bardzo wiele dogodnych okazji, aż 5 zamieniliśmy na piękne bramki - trzy ustrzelił kapitalny Patryk Wielgus! Taką Korzenną chcemy oglądać częściej! Dziękujemy rywalom za mecz! Naszym chłopakom gratulujemy zwycięstwa! Brawo dla ekipy i Trenera!

Więcej…

Kolejny raz w lidze MLJS wracamy z Krakowa bez punktów! Tym razem graliśmy w przepięknym miejscu na obiektach Hutnika Kraków z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska (oficjalnie) - a tak naprawdę w tej drużynie występują zawodnicy rezerwowi Hutnika.  Zagraliśmy niezły mecz, jednak nic z tego, to rywal był bardziej konkretny co udokumentował trzema golami zdobytych po stałych fragmentach gry, w tym po dwóch rzutach karnych! Mieliśmy w tym meczu też swoje okazje, niestety nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy w klarownych sytuacjach! Trudno! Kolejna wybiegana, odrobiona lekcja - walczymy dalej! Cieszymy się z małych rzeczy! Kolejny nasi młodzi gracze zadebiutowali na boiskach MLJS! Dziękujemy za walkę! Rywalom gratulujemy zwycięstwa!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela JS U-19

# Druzyna M Pkt
1 Hutnik 15 39
2 Puszcza 15 37
3 Garbarnia 15 33
4 Limanovia 15 33
5 Wieczysta 15 25
6 Kalwarianka 15 23
7 Unia 15 20
8 Podhale 15 19
9 Dunajec 15 19
10 Wolania 15 17
11 Bruk-Bet 15 17
12 Pogoń 15 14
13 Górnik 15 14
14 Korzenna 15 14
15 Glinik 15 13
16 Profi 15 8