Juniorzy starsi

Wszystkie drużyny młodzieżowe, które wystawiliśmy do rozgrywek halowych na turniej OZPN awansowały do finałów okręgowych, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z okręgów Limanowa, Gorlice, Podhale i Nowy Sącz! Trampkarze starsi wygrali w swojej kategorii wiekowej!

Więcej…

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!


Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!


~Zarząd klubu ULKS Korzenna!

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna kończą sezon! W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej zwyciężyli z KS Bobowa. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz z Popradem Muszyna, jednak odbędzie się on dopiero na wiosnę. Dziś rywalizowaliśmy z najsłabszą drużyną w lidze.

Więcej…

Nasi juniorzy dopiero po 9 kolejkach zostali samotnymi liderami ligi! Wszystko dzięki kolejnemu zwycięstwu ULKSu z Hartem Tęgoborze, oraz fakt, że nasz najgroźniejszy rywal Kolejarz Stróże przegrał swój mecz w Nowym Sączu na boisku Heleny! Dziś w zespole ULKSu zagrało kilku debiutantów

Więcej…

Stało się! Nasi juniorzy po bardzo długiej serii bez porażki w ligowych meczach, w końcu znaleźli swojego pogromcę! Lepszym zespołem od graczy ULKSu Korzenna okazał się być tego dnia Glinik Gorlice. Ponosimy pierwszą porażkę w tym sezonie i dotychczasowa nasza pozycja lidera staje się zagrożona! 

Więcej…

Łatwo i przyjemnie poszło naszym juniorom w kolejnym swoim meczu! Tym razem, wysoko pokonali Skalnika Kamionka Wielka. Wynik mógłbyć zdecydowanie wyższy, jednak nie łatwo się nam grało na małym, ciasnym bocznym boisku Skalnika. Licznik brakowy zatrzymał się w tym meczu na 6 oczkach!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 11 26
2 Korzenna 10 25
3 Sokół 11 23
4 Kolejarz 11 22
5 Gród 11 20
6 Grybovia 11 17
7 Hart 10 13
8 Helena 10 12
9 Skalnik 9 6
10 Poprad M. 7 5
11 Poprad R. 9 3
12 Bobowa 10 0