Juniorzy starsi

W sobotę 08.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Młodszy U-17 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się juniorzy Biegoniczanki Nowy Sącz. Gratulujemy!

Więcej…

W niedzielę 02.01.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Starszy U-19 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło tym razem 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się juniorzy GreenTeam, drużyna która składała się w większości z graczy Dunajca Nowy Sącz! Z bardzo dobrej strony spisali się również juniorzy ULKS Korzenna, dwie drużyny z naszego klubu stanęły na podium. Gratulujemy!

Więcej…

Nasi juniorzy zakończyli rundę jesienną okazałym zwycięstwem! Na własnym boisku pokonaliśmy Uran Łukowica chociaż do przerwy pachniało sensacją. Brawo za dobrą drugą połowę tego meczu w której pokazaliśmy swoją moc! Przed nami teraz zasłużony odpoczynek na ligowych boiskach w lidze juniorów spotkamy się dopiero na wiosnę! 

Więcej…

Juniorzy starsi ULKSu Korzenna przegrała w swoim kolejnym meczu wyjazdowym w Czarnym Dunajcu. Mimo, iż prowadziliśmy grę przez cały mecz to nasi rywale zdobyli jedynego decydującego gola, który padł z rzutu wolnego. Szkoda, bo mogliśmy pozostać w ścisłej czołówce ligi, a tak to na wiosnę będziemy atakować swoich rywali z niższej pozycji! Tuż przed zasłużonym odpoczynkiem w przyszłą sobotę ostatni mecz ligowy - rywalem będzie Uran Łukowica.

Więcej…

Nasi trampkarze zwyciężają ważny mecz w kontekście układu końcowej tabeli w regionalnej lidze. Zwyciężyliśmy dziś na bardzo wąskim, urągającym gospodarzom praktycznie nie nadającym się do gry bocznym boisku na Dunajcu w Nowym Sączu. No cóż REGIONALNA Liga :) :). Dwa gole zdobył niezawodny tego dnia – nasz bohater Mateusz Kiełbasa! Brawo dla niego i dla całej drużyny za dobrą postawę!

Więcej…

Niepokonany jak dotąd Sokół Stary Sącz przegrywa w Korzennej! Świetne zagrali dziś nasi juniorzy, którzy nie dali żadnych szans najlepszej jak dotąd drużynie w naszej lidze! Po dwóch golach Patryka Wielgusa i dwóch Macieja Chronowskiego zgarnęliśmy dziś 3 punkty! Warto odnotować, kapitalny występ naszego bramkarza Łukasza Jamroza oraz całej drużyny! Brawooooooooo! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


I runda sezonu 2021/2022 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 9 24
2 Szaflary 9 19
3 Korzenna 9 18
4 Wisła 9 18
5 Sokół 9 18
6 Sokół 9 15
7 Zyndram 9 9
8 Moszczanka 9 7
9 Orkan R.W. 9 6
10 Uran 9 0