Juniorzy starsi

Zapachniało barażami! Zwykle o tej porze w czerwcu w poprzednich sezonach z Orkanem Raba Wyżna graliśmy te najważniejsze mecze... miło było znowu spotkać tą drużynę w Korzennej oraz z ich sympatycznym Trenerem. Niestety dziś był to tylko mecz ligowy, co prawda szalony - jednak ostatni w tym sezonie, który zarówno Orkan jak i Korzenna do super udanych nie mogą zaliczyć. Sezon kończymy na 4 miejscu w Regionalnej Lidze, którą wygrywa Glinik Gorlice i awansuje do MLJS. Dziś po raz ostatni w drużynie juniorów zagrali gracze z rocznika 2003, którzy w juniorach grali aż 4 sezony! Łezka w oku się kręci, dziękujemy tym chłopakom za wszystko! Zarówno M.Hojnor jak K.Kaczmarek oraz kapitan drużyny K.Sarota w tym ostatnim meczu zdobyli po jednej bramce! Przed nami nowy sezon, nowe cele, cieszymy się że do niego przystąpimy z drużyną, która będzie już ograną ekipą w regionalnej lidze! Odpoczynek i wracamy!!!!

Więcej…

Juniorzy z Korzennej pokazali swoją siłę! Nasz młody zespół rozgromił Zyndaram Łącko aż 8:0. Podczas tego meczu, momentami mocno padał deszcz - co ewidentnie dodało polotu naszym graczom, którzy na mokrej murawie w Łącku czuli się jak ryba w wodzie! Brawo za super mecz! Był to przed ostatni mecz tego sezonu! Już w sobotę ostatnie starcie, w Korzennej zmierzymy się z Orkanem Raba Wyżna!

Więcej…

Juniorzy zwyciężają w meczu z Szaflarami, których pokonaliśmy dziś łatwo i przyjemnie. Warto dodać, że dziś nie mogliśmy liczyć na kilku ważnych naszych graczy. Szanse dostali Ci, którzy często zaczynali na rezerwie. Za tydzień czeka nas wyjazdowa potyczka z liderem, w niedzielne popołudnie udamy się do Gorlic na mecz z Glinikiem. 

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna w swoim kolejnym meczu przegrali 3:2 w Startym Sączu z Sokołem. Mimo starań i momentami dobrej gry nie udało się pokonać solidnego rywala. Kolejna świetna lekcja dla naszych graczy, która na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

Więcej…

Bardzo powoli rozpoczynają swój sezon nasi juniorzy w Regionalnej Lidze. W swoim pierwszym meczu na własnym boisku w tej rundzie ulegliśmy nieznacznie rywalowi z odległego Czarnego Dunajca. Wisła zaprezentowała się w Korzennej bardzo dobrze, chociaż nie powinna wywieść trzech punktów. Nasz zespół w końcówce meczu nie zdołał strzelić rzutu karnego. Szkoda straconych punktów! Walczymy dalej!

Więcej…

Na inaugurację zmagań wiosną 2022 przyszło się naszym juniorom mierzyć z Sokołem w Słopnicach. Na sztucznej nawierzchni w powiecie limanowskim brylowała jedna drużyna. Korzenna z łatwością wygrała to spotkanie i co ciekawe zbliżyła się punktowo do lidera, który niespodziewanie stracił punkty!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Plan J.Starszych

Mecz - Juniorzy Regionalna:         Korzenna - Szaflary 10:00
Sobota - 27 Sierpień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 9:00!


Mecz - Juniorzy Regionalna: Grybovia - Korzenna 10:00
Sobota - 03 Wrzesień 2022

Wyjazd: 8:30!


Mecz - Juniorzy Regionalna: Korzenna - Podhale 13:00
Sobota - 10 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Sezon 2021/2022 dobiegł końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 16 41
2 Wisła 16 35
3 Sokół 16 33
4 Korzenna 16 31
5 Szaflary 16 23
6 Sokół 16 18
7 Zyndram 16 16
8 Orkan R.W. 16 10
9 Moszczanka 9 7
10 Uran 9 0