Juniorzy starsi

Solidnie zagrali nasi juniorzy w kolejnym swoim meczu! Pokonaliśmy Kolejarz Stróże, czyli drużynę która jest wyżej od nas w tabeli. Rywalowi zaaplikowaliśmy aż 5 goli! Był to ciekawy i zacięty mecz, zakończony naszym przekonywującym zwycięstwem na który czekaliśmy długo! Brawo dla całej drużyny za dobrą postawę!

Więcej…

Bardzo ostry mecz, głównie za sprawą graczy gospodarzy rozegrali dziś nasi juniorzy w Łososienie. Nie dość, że nie udało się zdobyć pełnej puli w starciu z Łososiem, to jeszcze okpiliśmy to wszystko kilkoma kontuzjami. Szkoda tego meczu, bowiem piłkarską przewyższaliśmy rywala o klasę, niestety sporo zmarnowanych okazji, które się zemściły. Tak to w piłce bywa! Wrócicie silniejsi!

Więcej…

Juniorzy ULKSu Korzenna pokazali się dziś z niezłej strony, pokonując  wyraźnie swojego rywala z Tęgoborzy. Niezwykle cieszy zero straconych goli i zdobytych aż trzy – dwie z nich zdobył Krzysztof Kubiak! Liczymy, że równie dobrze zaprezentujemy się już za tydzień!

Więcej…

Bardzo kiepsko rozpoczęli nasi juniorzy swoją rundę rewanżową sezonu 2020/2021. Co prawda rywalizowaliśmy z najlepszą drużyną tej ligi Grybovią Grybów, jednak styl w jakim odnieśliśmy porażkę jest troszkę zawstydzający. Miejmy nadzieje, że teraz już będzie tylko lepiej i odkujemy się na pozostałych rywalach. 

Więcej…

IDZIE, IDZIE PODBESKIDZIE! Super okazję do rozegrania meczu sparingowego z renomowanym przeciwnikiem dostali nasi juniorzy starsi! W czwartkowe popołudnie mierzyliśmy się z juniorami młodszymi Podbeskidzia Bielsko Biała – którzy przebywają na obozie w Szalowa Sport Arena! Mimo iż zagraliśmy bardzo dobry mecz, przegraliśmy z lepszym rywalem! Kapitalna lekcja dla naszych młodych zawodników! Brawo za odważną grę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Więcej…

Trampkarze i juniorzy na sparingach! Nasze drużyny skorzystały z zaproszeń i mogliśmy rozegrać swoje mecze z drużynami, które stacjonują na obozie pobliskiej Szalowej! Wspaniałe warunki nic tylko grać! Wszystkie mecze okazały się dla nas kolejny raz bardzo dobrymi lekcjami!

Więcej…