Juniorzy starsi

Juniorzy zwyciężają w meczu z Szaflarami, których pokonaliśmy dziś łatwo i przyjemnie. Warto dodać, że dziś nie mogliśmy liczyć na kilku ważnych naszych graczy. Szanse dostali Ci, którzy często zaczynali na rezerwie. Za tydzień czeka nas wyjazdowa potyczka z liderem, w niedzielne popołudnie udamy się do Gorlic na mecz z Glinikiem. 

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna w swoim kolejnym meczu przegrali 3:2 w Startym Sączu z Sokołem. Mimo starań i momentami dobrej gry nie udało się pokonać solidnego rywala. Kolejna świetna lekcja dla naszych graczy, która na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

Więcej…

Bardzo powoli rozpoczynają swój sezon nasi juniorzy w Regionalnej Lidze. W swoim pierwszym meczu na własnym boisku w tej rundzie ulegliśmy nieznacznie rywalowi z odległego Czarnego Dunajca. Wisła zaprezentowała się w Korzennej bardzo dobrze, chociaż nie powinna wywieść trzech punktów. Nasz zespół w końcówce meczu nie zdołał strzelić rzutu karnego. Szkoda straconych punktów! Walczymy dalej!

Więcej…

Na inaugurację zmagań wiosną 2022 przyszło się naszym juniorom mierzyć z Sokołem w Słopnicach. Na sztucznej nawierzchni w powiecie limanowskim brylowała jedna drużyna. Korzenna z łatwością wygrała to spotkanie i co ciekawe zbliżyła się punktowo do lidera, który niespodziewanie stracił punkty!

Więcej…

Juniorzy również sparują! W piątkowe popołudnie rywalizowaliśmy w Barciacach z mocnym rywalem z Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych - Biegoniczanką Nowy Sącz.  Świetny sparing, gdzie mogliśmy sprawdzić się z bardzo dobrą ekipą z wyższej ligi. Bardzo dziękujemy, za możliwość gry w bardzo dobrych warunkach!

Więcej…

W sobotę 08.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Młodszy U-17 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się juniorzy Biegoniczanki Nowy Sącz. Gratulujemy!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1