Niestety już po raz kolejny tej wiosny wracamy z wyjazdowego pojedynku bez punktu. Niestety znów po meczu pełnym walki mamy ogromny niedosyt, bowiem zasłużyliśmy dzisiaj na punkty, porażka w tym pojedynku to dla nas nie sprawiedliwy wynik. Niestety znów spadamy w tabeli. Zobacz zdjęcia z meczu!

Do spotkania z Jarmutą podeszliśmy dzisiaj osłabieni. Trener nie mógł skorzystać z kilku zawodników w tym m.in z Mateusza Dobosza oraz Marka Olszewskiego. Z konieczności z drużyny juniorów przesunięty został Konrad Krasiński, graliśmy dziś dużą liczbą graczy młodzieżowych i aż trzema juniorami!

Szkoda, że w tej pierwszej części meczu nie „ukłuliśmy” rywala większą ilością goli. Mieliśmy do tego znakomite okazje. Już w pierwszej naszej akcji stuprocentową okazję zmarnował Seweryn Michalik, oddał on niezły strzał ale fantastycznie jego uderzenie wybronił golkiper Jarmuty.

Było jeszcze kilka fajnych okazji, jednak brakło szczęścia. Bramki dopiero zaczęły wpadać pod koniec pierwszej połowie. Najpierw po błędzie sędziego, który odgwizduje zagranie ręką jednego z naszych graczy w polu kanrym, tracimy gola po rzucie karnym. A po chwili podrażnieni straconą bramką doprowadzamy do remisu.

W samej końcówce pierwszej części meczu piękną akcję przeprowadza bardzo dobrze dziś grający, nasz najmłodszy zawodnik na boisku  - Konrad Krasiński. Nasz utalentowany gracz wziął grę na siebie i pokazał swoim starszym kolegą o co tutaj chodzi! Wystawia on piłkę idealnie Sewerynowi Michalikowi, który pakuje ją do siatki z kilku metrów. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie już bardziej zdecydowanie zaczęła atakować Jarmuta,  gospodarze byli groźni w ataku, jednak przeciętnie spisywali się w szykach obronnych z czego korzystała nasza drużyna, która otrzymała kilka prezentów od niepewnych dziś defensorów Jarmuty, niestety nie umieliśmy z tego skorzystać.

Po kilku atakach gospodarzy arbiter odgwizduje drugiego karnego w tym meczu. Znów kontrowersyjna decyzja, jednak nieodwołalna. Rzut karny na gola zamienia grający trener Jarmuty Jacek Pietrzak.

Do końca meczu wynik już się nie zmienił, jednak Korzenna miała stuprocentową okazję. Po dobrej akcji Koralika w samej końcówce meczu przestrzelił Seweryn Michalik. Dziękujemy wszystkim graczom za siły włożone w ten pojedynek!

Jarmuta Szczawnica - ULKS Korzenna 2:1 (1:1)

1:0 D.Mrówka 40 (z rzutu karnego),

1:1 S.Michalik 42 (as. K.Krasiński),

2:1 J.Pietrzak 74 (z rzutu karnego).

Żółte kartki: S.Michalik, K.Koralik, K.Bajorek, P.Olchawski.

ULKS: A.Sejud - K.Koralik, K.Bajorek, J.Kantor, P.Olchawski - D.Wielgus, M.Kantor, K.Baczyński, P.Szambelan (75 Sz.Obrochta), K.Krasiński - S.Michalik.

Sędziował: M.Tesarski (KS Nowy Targ).