Po raz pierwszy wiosną nasi trampkarze stracili punkty. Zremisowaliśmy dziś na boisku w Podegrodziu z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia gospodarzem. Był to bardzo trudny mecz, zdobyty 1 punkt musimy uszanować. Zobacz zdjęcia z meczu!

Spotkanie rozpoczęło się dla nas idealnie, już po dwóch minutach wychodzimy na prowadzenie, Konrad Kuzera wykańcza podanie głową Mateusza Oracza i mamy 1:0. Ta bramka trochę uśpiła naszą czujność. Wydawało się, że bramki się posypią i znowu łatwo zwyciężymy! Niestety tak nie było! Gród rywalizował dziś z nami jak równy z równym, szczególnie niebezpieczni byli przy rzutach rożnych, rzutach wolnych - a mieli ich całkiem dużo. Bardzo dobrze rozgrywali piłkę w bocznych sektorach boiska, skrzydłowi Grodu napsuli nam tego dnia sporo krwi. Jednak mimo dobrej gry naszej obrony wcale łatwo im nie było.

Właśnie po jednej z akcji oskrzydlających tracimy gola. Konkretnie to faulujemy w polu karnym i Kuba Marcinowski wykorzystuje rzut karny. Szkoda, że nie udało się w tej akcji popełnić błędu, no ale taka jest piłka.

Do przerwy mogliśmy powodzić wyżej, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem w poprzeczkę trafił Konrad Kuzera. Do przerwy utrzymał się remis 1:1.
W drugiej połowie również zobaczyliśmy dwie bramki i również trafiła raz Korzenna i raz Gród.

Tym razem na prowadzenie szybko wychodzi Gród. Rzut rożny, kiepsko wybijamy piłkę i pięknym strzałem z dystansu popisuje się Kuba Bodziony, nasz bramkarz bez szans i mamy 2:1.

Korzenna jednak się nie poddawała, staraliśmy budować jakieś akcje, ale było nam niezwykle ciężko. Solidna defensywa Grodu była ciężka do sforsowania, do tego taktyczne ustawienie trenera Grodu swoich zawodników i było bardzo trudno. Po wielu staraniach w końcu mamy efekt, faulowany w polu karnym Konrad Kuzera i Grzesiek Mróz doprowadza do remisu. Wykorzystuje on rzut karny.

Końcówka meczu była bardzo nerwowa, jednak solidnie zagraliśmy w tyłach, z przodu staraliśmy się, jednak nie udało się już zaskoczyć golkipera gospodarzy. Cały mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2.

Podziękowania dla wszystkich naszych graczy za pozostawione siły na murawie!  Dziś musieliśmy ich włożyć sporo aby wywalczyć ten jeden punkt. Nie zawsze będziemy wygrywać, nie zawsze będziemy wysoko zwyciężać, są i takie meczu, które trzeba zremisować a szczególnie wtedy jak się nie da wygrać. Nasza sytuacja w tabeli nadal wygląda dobrze, jednak aby osiągnąć postawiony cel, trzeba już praktycznie zdobywać pełną pulę w każdym meczu!

Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna 2:2 (1:1) [TR]

0:1 K.Kuzera 2 (as. M.Oracz),

1:1 J.Marcinowski 28 (z rzutu karnego),

2:1 J.Bodziony 40,

2:2 G.Mróz 50 (z rzutu karnego).

Gród: 1 Bartłomiej Kumor - 6 Jakub Bodziony, 13 Mateusz Bodziony, 3 Piotr Ciągło, 18 Tomasz Ciągło, 11 Kacper Dyrek, Jakub Kotas, 16 Dawid Maciuszek, 9 Jakub Marcinowski, 4 Tomasz Matiaszek, 8 Sebastian Szczygieł. Oraz: 14 Piotr Baranowski, 15 Marcin Chochorowski, 5 Bartłomiej Górecki, 17 Arkadiusz Homoncik, 10 Miłosz Kołaciak.

ULKS: D.Głąb - J.Przychocki, M.Michalik, J.Kantor, M.Hojnor - M.Oracz, A.Krzyżak, D.Woliński, J.Martuszewski - G.Mróz, K.Kuzera. Oraz: G.Świerad, K.Kaczmarek. Nie zagrali: P.Bajerski, T.Stępień, J.Olszyński, K.Jaworecki, K.Gomulak.

Sędziował: W.Dybiec (KS Nowy Sącz).