Kolejny raz już w tym sezonie nasi trampkarze „rozbijają” swojego przeciwnika. Tym razem w Korzennej "padł" zespół Grybovii, który po raz pierwszy w tym sezonie przyjął dwucyfrowy wynik. Nie mamy litości dla kolejnego rywala, na swoim koncie w lidze mamy już 105 goli zdobyte w 15 meczach!Zobacz zdjęcia z meczu!

Mimo iż wynik kolejny raz jest imponujący, to wcale nie graliśmy wyjątkowo dobrze w tym meczu. Graliśmy nie równo, mieliśmy lepsze i gorsze okresy. Początek tego meczu nie najlepszy, dopiero w 14 minucie Konrad Kuzera otworzył worek z bramkami. Po kilku minutach podwyższył Grzesiek Mróz. Mimo dwubrakowego prowadzenia, pozawalamy sobie na stratę bramki. Rzut rożny, troszkę zaspaliśmy i Grybovia pakuje nam bardzo ładną bramkę, dajemy sobie strzelić nie przyjemnego gola kontaktowego. Prócz akcji bramkowej Grybovia praktycznie ani razu poważnie nie zagroziła naszej bramce przez cały mecz.

To Korzenna z minuty na minutę stawała się coraz groźniejsza wobec słabnącego rywala. W tej pierwszej części bramki dołożyli jeszcze Konrad Kuzera i pięknego gola z głowy Artur Krzyżak. Przyzwoicie - 4:1 do przerwy.

Druga połowa to totalna dominacja ULKSu, chociaż początek znowu niemrawy. Kolejne swoje gole do potężnej kolekcji bramek dokładają naprzemiennie niesamowici Kuzera i Mróz. Ten pierwszy ma już na swoim koncie 38 goli a powracający po kontuzji Grzesiek Mróz 39 bramek - do tego jeden i drugi mnóstwo asyst. Statystyki piorunujące! Licznik bramkowy zatrzymał się dziś na 10 trafieniach! Co ciekawe po dzisiejszym spotkaniu przebiliśmy już liczbę 100 zdobytych goli! Tego setnego zdobył Grzesiek Mróz po asyście Konrada Kuzery. Do końca sezonu jeszcze sporo meczów! Liczymy na więcej!

Brawo trampkarze z Korzennej! Dziękuje za spore zaangażowanie, za pozostawione siły i walkę, które zostawiacie w każdym meczu! Jak widać są tego efekty! Do boju ULKS!

ULKS Korzenna - Grybovia Grybów 10:1 (4:1)

1:0 K.Kuzera 14 (as. J.Martuszewski),

2:0 G.Mróz 17 (as. J.Martuszewski),

2:1 Grybovia 24,

3:1 K.Kuzera 28 (as. G.Mróz),

4:1 A.Krzyżak 33 (as. G.Mróz),

5:1 G.Mróz 49 (as. K.Kuzera),

6:1 K.Kuzera 52 (as. A.Krzyżak),