Po dwóch słabszych ostatnich meczach naszych juniorów, podnieśliśmy się z kolan i po świetnym meczu w naszym wykonaniu pokonaliśmy rywala w wyjazdowym spotkaniu na boisku w Ropie! W tym pojedynku mogliśmy zobaczyć aż 10 goli! Trzy bramki zdobył Paweł Chronowski! Zobacz zdjęcia z meczu!

Do tego pojedynku podeszliśmy w luźnych nastrojach. To właśnie fakt takiego luzu pozwolił nam dziś rozegrać świetne zawody i trafić swoim rywalom aż 7 goli, do tego zbyt wyluzowani daliśmy sobie wkopać aż 3 bramki. Graliśmy dziś z polotem,mało było wykopów na ślepo, staraliśmy się grać piłkę i konstruować wspaniałe, miłe dla oka akcje!

Festiwal strzelecki rozpoczął już po kilkunastu minutach gry Michał Kantor, nasz młody gracz przepięknym uderzeniem zaskoczył bramkarza! Michał oddał strzał z pierwszej piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Futbolówka poszybowała nad bramkarzem i wpadła do bramki!

Po kilku chwilach podwyższył Paweł Chronowski, a trzeciego gola zdobył świetny tego dnia Dawid Widlak. W 32 minucie piękną bramkę zdobył Paweł Chronowski i było 4:0. Szybko ustawiliśmy sobie wynik w tym meczu. Wysokie szybkie prowadzenie spowodowało troszku rozluźnienie w szeregach naszej obronie i zawodnik Ropy strzelił nam bramkę na kilka minut przed końcem pierwszej połowy.

Druga część meczu również należała do Korzennej, chociaż tym razem zwyciężyliśmy ją już nieznacznie. Kolejne 3 gole dołożyła Korzenna za sprawą Kamil Grząbla, Pawła Chronowksiego i Dawida Widlaka. Ten ostatni „wsadził” niebywałą bramką! Z rogu szesnastki mocno kropnął w dłuższy róg, piłka poszybowała pod poprzeczkę blisko okienka! Cudowne trafienie!

Jednak bramka meczu należała dziś do gospodarzy, kapitalnym wolejem popisał się Kacper Góra, było to troszkę trafienie na osłodę dla gospodarzy ale naprawdę przedniej urody. Prócz tego gola jeszcze jedną bramkę z głowy dołożył Damian Bernardyn i cały szalony mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla ULKSu! W doborowych nastrojach, z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Korzennej! Oto właśnie chodzi!

KS Ropa - ULKS Korzenna 3:7 (1:4)

0:1 M.Kantor 12 (as. P.Chronowski),

0:2 P.Chronowski 18 (as. D.Widlak),

0:3 D.Widlak 24 (as. A.Szeliga),

0:4 P.Chronowski 32 (as. K.Krasiński),