To już kolejne zwycięstwo naszych trampkarzy! Tym razem na boisku Heleny Nowy Sącz wysoko pokonaliśmy swojego rywala. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale dziś graliśmy bez naszego najlepszego strzelca Grześka Mroza! Strata ogromna! Ale daliśmy radę!Zobacz zdjęcia z meczu!

Nasz najlepszy snajper nabawił się niestety kontuzji, skręcona kostka i prawdopodobnie przerwa kilka tygodni. Wielka strata dla naszego zespołu, bowiem Grzesiek ma udział przy większości bramek zdobywanych przez nasz zespół. Mimo tego walczymy dziś bez Grześka! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Mecz toczył się pod dyktando ULKSu, zwyciężyliśmy 10:1, a wynik dwucyfrowy mówi sam za siebie. Helena odda tylko kilka niegroźnych strzałów, po jednym z nich trafili nam gola z rzutu wolnego, ale
to już przy wyniku 8:0. Korzenna od samego początku mocno zaczęła już w 18 sekundzie meczu Konrad Kuzera otworzył wynik spotkania. Zdobył on w sumie w tym meczu 6 goli i poraz klejny został bohaterem meczu! Po jednym golu dołożyli: Konrad Jaworecki, po pięknej akcji Artur Krzyżak oraz Kuba Przychocki z rzutu karnego oraz chyba najpiękniejszą bramkę tego dnia zdobył Kacper Gomulak, który w pięknym stylu przelobował bramkarza!

Dziś praktycznie całą drugą połowę grali zmiennicy, szanse dostali gracze którzy zwykle grają mniej. Pokazali się oni również z dobrej strony! W drużynie trampkarzy zadebiutował dzisiaj Grzesiek Woliński, młody gracz urodzony w 2004 roku! Jest to jeden z najmłodszych graczy, którzy dostali szanse zagrać w trampkarzach ULKSu w historii naszego klubu! Życzymy wszystkiego dobrego młodemu zawodnikowi i jesteśmy pewni, że jeszcze o nim usłyszymy nie jednokrotnie!

Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna 1:10 (0:5)

0:1 K.Kuzera 1 (as. A.Krzyżak),
0:2 K.Kuzera 5 (as. D.Woliński),
0:3 K.Jaworecki 12 (as. A.Krzyżak),
0:4 K.Kuzera 18 (as. M.Hojnor),
0:5 J.Przychocki 23 (z rzutu karnego),
0:6 K.Kuzera 36 (bez asysty),
0:7 K.Kuzera 36 (bez asysty),