Z mocnym przytupem rozpoczęli swoje zmagania wiosną nasi trampkarze!  Rozgromili dziś oni bowiem swoich rówieśników z Barcic aż 15:0... . 7 goli w tym spotkaniu zdobył niesamowity Grzesiek Mróz! Co ciekawe w dwumeczu pokonaliśmy Barcie 26:0.... Zobacz zdjęcia z meczu!

Cóż tutaj wiele pisać…. Byliśmy dziś o kilka klas lepsi w każdym elemencie gry od naszego przeciwnika. Zagraliśmy dziś bardzo dobrze, solidnie i zupełnie wybiliśmy rywalowi grę w piłkę. Już po kilku bramkach drużyna z Barcic zwyczajnie straciła ochotę do gry. Chociaż przed meczem wyglądali groźnie.

Zdobyć 15 goli w 70 minut to nie zdarza się często, a mimo wszystko bramek mogło być zdecydowanie więcej, jednak w kilku banalnych sytuacjach zlekceważyliśmy.

Cieszy postawa wszystkich naszych graczy, również rezerwowych, którzy po wejściu z ławki nie osłabili (jak to zwykle bywa) naszej drużyny lecz wręcz przeciwnie ją wzmocnili! Wielkie brawa za dobrą grę pressingiem, gdzie błyskawicznie kasowaliśmy rywala. Brawa za grę z pierwszej piłki lub na dwa kontakty, no i brawa za naprawdę mądrą grę i współpracę. Szacunek! Jednak prawdziwe mecze dopiero przed nami, a najbliższy sprawdzian już za tydzień, kiedy to zmierzymy się z niepokonaną jak dotąd Sandecją!

Bramki wpadały średnio co 4-5 minut. 7 goli zdobył niesamowity tego dnia Grzesiek Mróz! Ten dzień nasz napastnik zapamięta na pewno na długo! Bowiem nie strzela się często aż 8 goli w jednym meczu! 4 bramki dołożył Konrad Kuzera, dwukrotnie bramkarza pokonał grający w drugiej połowie Dawid Woliński zaś jednego gola trafili debiutujący dzisiaj Tomasz Stępień. Rywal tylko raz zagroził naszej bramce, jednak z dobrej strony spisał się nasz rezerwowy bramkarz Matusz Filip!

Kolejny raz Korzenna pokazuje swoją siłę! Jednak nie podniecamy się za bardzo! Nadal musimy ciężko, pracować trenować i przygotować się do kolejnego pojedynku, który już w następną sobotę! Zróbmy wszystko aby pokonać Sandecję!

ULKS Korzenna - Barciczanka Barcice 15:0 (5:0)