W kolejnym już 5-tym sparingu przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną sezonu 2015/2016, nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonała teoretycznie słabszego rywala – grającą w sądeckiej B klasie Biegoniczankę Biegonice 2:0. Zobacz zdjęcia z meczu!

Wbrew pozorom nasz rywal to całkiem solidny przeciwnik, bardzo ciężko było im tego dnia strzelić bramkę. Z trudem, jednak udało się to nam dwukrotnie ale dopiero w drugiej połowie tego meczu.

Najpierw świetną akcją popisał się Paweł Olchawski, który podłączył się z linii obrony do ataku gdzie po wymianie kilku podań z partnerami znalazł się na czystej pozycji. Olchawski w sytuacji sam na sam ulokował piłkę w siatce.

Po upływie kilkunastu minut Korzenna podwyższyła wynik, w zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Konrad Krasiński, który skierował piłkę do bramki.

Podziękowania dla naszej drużyny za walkę w tym meczu! Również dziękujemy rywalowi!

Za tydzień przed nami już ostatni sparing! Naszym rywalem będzie Victoria Witowice Dolne!

Biegoniczanka Biegonice - ULKS Korzenna 0:2 (0:0)

0:1 P.Olchawski 50,

0:2 K.Krasiński 75.

ULKS: T.Dźwigniewski (60 D.Cygnarowicz) - K.Bajorek, M.Kantor, P.Olchawski, K.Griński (46 P.Grębski) - T.Ciastoń (75 B.Grząbel), K.Koralik, D.Wielgus (50 K.Krasiński), K.Baczyński (46 P.Szambelan) - S.Michalik, M.Dobosz (60 Sz.Obrochta).

Sędziował: D.Mituś (KS Nowy Sącz).